Worms Armageddon Download

worms armageddon download

Worms Armageddon Download to instalka kultowej gry z serii Worms – czyli Worms Armageddon do pobrania. Pobierz Worms i ciesz się tą wciągającą grą – ale uwaga – wciąga, bardzo mocno. Gra na naszej stronie to pełna wersja na PC (pl).

Worms Armageddon to jedna z najbardziej kultowych gier w dziejach ludzkości. Pierwsza część powstała w 1994 roku i od razu zyskała ogromną popularność. Cechą charakterystyczną jest prosty, ale jednocześnie ciekawy tryb rozgrywki.

Pobierz Worms Armageddon

Worms download jest dostępny na naszej stronie keyzone.pl w polskiej wersji językowej. Warto, ponieważ znajduje się tu również wiele innych ciekawych gier. Gracz ma określony czas na to, żeby wykonać ruch i zdobyć przewagę nad przeciwnikiem. Oczywiście możliwe jest korzystanie z różnych broni oraz skrzyń, które raz na jakiś czas pojawiają się na mapie. Worms armageddon pobierz ze strony keyzone.pl i ciesz się rozgrywką razem z przyjaciółmi. Na uwagę zasługuje tryb wieloosobowy, który umożliwia zabawę w gronie najbliższych przyjaciół.

Główny cel gry – Worms Armageddon do pobrania

Głównym celem jest zwycięstwo nad wrogimi oddziałami przeciwnika. Oczywiście jest dostępnych wiele trybów oraz możliwości rozgrywki, dzięki czemu gra zapewnia dobrą zabawę na wiele godzin. Obecnie worms armageddon download jest dostępny również w wersji mobilnej, dzięki której użytkownicy telefonów również mogą wziąć udział w grze. Według wielu internautów Worms Armageddon jest jedną z najlepszych części gry. Na uwagę zasługuje fakt, że większość broni oraz artefaktów jest stworzonych w humorystyczny sposób. Przykładem mogą być wybuchające banany oraz hełmy, które służą do odróżnienia robaków. Rodzaj hełmu ma również wpływ na typ emocji oraz teksty jakie są wyrażane przez bohaterów. Szczególnie ciekawe są hełmy rzymskich legionistów. Grafika jest prosta, ale stoi na wysokim poziomie, pomimo że gra ma już ponad dwadzieścia lat. Od tego czasu wszystko poszło do przodu i obecnie gry komputerowe posiadają znacznie lepszą grafikę. Jest to typowa platformówka 2D, która posiada niesamowicie dużą grywalność.

worms armageddon pobierz

Efekty dźwiękowe

Na uwagę zasługuje możliwość skalowania rozdzielczości od najmniejszej do najbardziej wymagającej. Wszystkie animacje oraz tekstury są wykonane naprawdę dobrze. Na wyróżnienie zasługują efekty dźwiękowe, które dalej brzmią dobrze i mogłyby być z powodzeniem wykorzystane w najnowszych produkcjach. Gracz może usłyszeć nie tylko odgłosy robaków, ale również dźwięki broni oraz wybuchów. Sterowanie odbywa się przy użyciu klawiatury, dlatego wystarczy kilka minut, żeby się do takiej formy przyzwyczaić. Za przygotowanie Worms Armageddon jest odpowiedzialne studio Team 17 Software. Rozgrywka jest niezwykle prosta i opiera się na rywalizacji dwóch oddziałów składających się z czterech robaków, które walczą ze sobą aż do śmierci. Akcja rozgrywa się na dwuwymiarowej arenie, na której ukryte są specjalne skrzynie, dzięki którym można otrzymać bonusy. Żeby wyeliminować przeciwnika trzeba czasami korzystać z niekonwencjonalnych broni, które zadają bardzo duże straty. Przeciwnika można pokonać na dwa sposoby. Pierwszym jest utopienie w wodzie, a drugim zadanie takich obrażeń, żeby punkty życia spadły do zera.

Rozgrywka turowa

Każda bitwa odbywa się na zasadach turowych, ale warto zauważyć, że mogą się różnić od siebie zestawem broni oraz zasadami. Wszystko zależy od tego, jaki tryb został na początku wybrany przez gracza. Twórcy zdecydowali się również wprowadzić wiele elementów, które nie były dostępne w poprzednich odsłonach. Na uwagę zasługuje miotacz ognia, wyrzutnia owiec oraz zamrażacz. Oczywiście znane oraz kultowe bronie z poprzednich serii, takie jak bazuka oraz wściekła krowa pozostały. Obecnie gracz ma również znacznie więcej możliwości personalizacji swoich robaków. Do wyboru jest aż 18 nowych, niedostępnych wcześniej głosów. Jednocześnie dostępne są przedmioty, które nawiązują do określonych kultur oraz państw. Drużyna, która aktywuje się po pewnym czasie ma również możliwość wyboru broni specjalnej. Bardzo dobrze zaprojektowana została rozgrywka wieloosobowa. W Worms Armageddon można grać na jednym komputerze lub przez sieć. W przypadku rozgrywki sieciowej brać udział mogą cztery osoby, a każda z niech kieruje własnymi robakami.

Dostępne tryby w grze

Dostępna jest również kampania, w której gracze mają do wykonania specjalne zadania. Na uwagę zasługuje również tryb deathmatch, w którym drużyna robaków po pokonaniu wrogiego oddziału musi zmierzyć się z kolejnymi przeciwnikami, jeszcze lepiej uzbrojonymi. Wszystkie mapy oraz modele robaków zostały zaprojektowane w grafice 2D. Do stworzenia Worms Armageddon zostało specjalnie przygotowanych jedenaście ścieżek dźwiękowych, które łącznie zawierają ponad sześćdziesiąt minut muzyki. W przypadku rozgrywki dobrym pomysłem jest najpierw likwidacja robaków, które posiadają najwyższy poziom. Przeciwnicy z niskim poziomem czasami potrafią zanihilować się samodzielnie. Tryb dla jednego gracza zawiera takie opcje jak: Szybka gra, Trening, Kampania, Deathmatch. Szybka gra polega na pojedynku między komputerem oraz graczem, który rozgrywa się na mapie wybranej losowo. Dla początkujących graczy szczególnie przydatny może być trening, dzięki któremu mogą zapoznać się ze sterowaniem oraz poznać rodzaje broni, jakie występują na mapach.

Worms Armageddon Download

worms armageddon do pobrania
Najciekawsza jest kampania, która umożliwia graczom wykonywanie misji oraz zdobywanie nagród. Z reguły trzeba pokonać przeciwnika oznaczonym typem broni lub udać się do określonego punktu na mapie. Deathmatch to z kolei survival, w którym musimy przetrwać walcząc z pojawiającymi się wrogami. Produkcja przyjęła się bardzo dobrze i otrzymała same pozytywne recenzje. W przypadku gry na konsoli nie jest już tak ciekawie, ponieważ sterowanie pozostawia wiele do życzenia. Warto zauważyć, że gra nie ma żadnej określonej fabuły. Najważniejsze jest zwycięstwo nad drużyną przeciwną. Na jednej mapie może przebywać od 2 do 6 drużyn, a maksymalna liczba robaków wynosi 18. W pierwszej kolejności gracz musi wybrać robaka, którym chce wykonać ruch. Następnie należy wybrać broń oraz jej użyć w celu zadania obrażeń wrogiej drużynie. Po tym tura się skończy i ruch wykonuje przeciwnik. Największą zaletą Worms Armageddon jest jej grywalność oraz szerokie możliwości edycji. Przydatny jest również plecak odrzutowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *