Warcraft 3 Download

warcraft 3 download

Warcraft 3 do pobrania na keyzone w pełnej wersji! Pierwszy raz mamy przyjemność przedstawić Wam najnowszy instalator Warcraft 3 download – po polsku, w pełnej wersji na komputer.

Pobierz Warcraft 3

Gry komputerowe są dla Ciebie najlepszą formą rozrywki i spędzania czasu wolnego? Jesteś maniakiem gier strategicznych czasu rzeczywistego, ale nie chcesz płacić za kolejne tytuły tylko po to, aby mieć grę z nośnikiem? Szukasz portalu internetowego, z którego możesz pobrać interesujący Ciebie tytuł za darmo? Sprawdź ofertę gier dostępnych u nas i wybierz spośród znanych klasyków lub nowości ostatnich miesięcy!

Która z gier wyznaczyła standardy wśród RTS-ów?

Na pytanie o jedną z bardziej znanych gier RTS ostatnich dwóch dziesięcioleci, zapewne większość graczy przywołałaby Warcraft, flagowy tytuł twórców z firmy Blizzard. Kolejnym tytułem z serii jest Warcraft 3 do pobrania z naszej strony keyzone. Kultowa już gra z serii Warcraft, która cieszy się uznaniem wśród graczy na całym świecie. Młodszym fanom konsoli ten tytuł może nie być zbyt znany, choć na pewno o nim słyszeli. Historia Warcraft zaczyna się 23 listopada 1994 roku, grą Orcs & Humans, która zebrała bardzo wysokie oceny. Następnie w 1996 roku pojawił się sequel o nazwie Warcraft II Tides of Darkness. Fabuła nowej części była podobna do tej z pierwszej części, lecz nowym wątkiem był ostateczny szturm na wymiar Orków zwanym Draenor. Nowością w grze firmy Blizzard był tryb multipalyer, co było w tamtych czasach nadal nowością. Co ciekawe, w 1997 roku Warcraft 2 wraz z dodatkami został wydany na sony Playstation i Sega Saturn. Na trzecią część serii, producenci kazali czekać aż sześć lat od premiery pierwszej części. Autorzy gry wprowadzili dwie całkowicie nowe rasy, co dało razem cztery odmienne takie jak: Ludzie, Orkowie, Nieumarli i Nocne Elfy. Pojawiło się także doświadczenie zdobywane przez bohaterów, rozbudowany ekwipunek oraz misje dodatkowe z ciekawymi bonusami. Producentom udało się w doskonały sposób połączyć świetną i ciekawą fabułę, wraz z trybem multiplayer, co znalazło uznanie wśród graczy i organizatorów największych imprez e-sportowych.

Czy Warcraft 3 nadal trzyma poziom?

Pierwsze co rzuca się w oczy po uruchomieniu gry, to niesamowite intro. Menu główne także robi wrażenie. Można tu wybrać tryb dla jednego gracza lub przejść do rozgrywki w sieci lokalnej z innymi graczami. Gra do dziś ma świetną grywalność i nie ma się czemu dziwić. Postacie są dopracowane z wielką starannością o szczegóły. Grafika jest piękna i nad wyraz realistyczna, jednak nie ma wysokich wymagań od sprzętu. Animacja postaci jest płynna i naturalna. Mocnym punktem gry jest jej ścieżka dźwiękowa. Idealnie wprowadza w klimat świata elfów lub przymierza. Szczególnie muzyka podczas gry rasą elfów potrafi wywołać ciarki na plecach.

pobierz warcraft 3
W grze Warcraft 3 którą pobierzesz u nas na stronie, do wyboru mamy jedną z czterech kampanii. W każdej z nich kierujemy rasą ludzi, orków, elfów lub nieumarłych. Przed rozpoczęciem każdej z nich przeprowadzany jest trening w celu zapoznania początkującego gracza ze sterowaniem i zasadami. Podczas rozgrywki nie chodzi już tylko o stworzenie licznej i potężnej armii, jak było to we wcześniejszych częściach, ale także o mądre i efektywne zarządzanie jej zasobami. Główną osią fabuły jest konflikt między nieumarłymi a przymierzem trzech ras: ludzi, orków i elfów. Nieumarli wzywają do walki płonący legion wraz z najgorszym archimondem. Zjednoczeni w walce ostatecznie zwyciężają z siłami zła.

Największą nowością w Warcraft 3 download są bohaterowie. Są oni najbardziej potężnym ogniwem naszej armii. Za pokonanie przeciwnika zyskują doświadczenie, dzięki któremu mogą rozwijać jedną z czterech umiejętności specjalnych. Jednym z przykładów bohaterów jest Thrall wódz orków. Nauczyć go można rzucania błyskawic lub trzęsienia ziemi. Powinniśmy uważać, gdyż bardzo łatwo go stracić na polu bitwy, jednak po śmierci możemy przywrócić go do żywych w specjalnym budynku, który posiada każda rasa. Naszego bohatera wyposażyć można w różne atrybuty, które zdobywamy w boju lub kupujemy. Wśród ludzi bohaterami są paladyni, ludzie gór i arcymagowie. Bohaterami nieumarłych z kolei są rycerze śmierci, upiorni władcy i lisze.

Dlaczego warto pobrać Warcraft 3 z naszego serwisu keyzone?

Keyzone jest sprawdzonym źródłem, które ma oczywiście pełną wersję Warcraft 3.

warcraft 3 do pobrania

Zawiera ona więc wszystkie potrzebne funkcje. Ponadto proces pobrania sam w sobie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Pobieranie jest oczywiście w pełni legalne i bezpieczne dla Twojego komputera. Większość użytkowników nie ma problemów z pobraniem gry. Wykonując proces krok po kroku, z pewnością będziecie mogli szybko cieszyć się z grania. Istotną zaletą pobrania u nas gry jest fakt braku konieczności rejestrowania się na stronie. Należy także wspomnieć o braku jakichkolwiek kosztów związanych z pobraniem, instalacją i graniem w wybraną grę.

Jak pobrać grę Warcraft 3 z keyzone?

Pierwsze co musisz zrobić to odszukać w naszym serwisie tytuł Warcraft 3. Następnie drugim krokiem będzie rozwinięcie opisu gry i kliknięcie przycisku Warcraft 3 download. Jest on umiejscowiony na górze strony, nad screenem z gry. Na koniec, po pobraniu gry instalujesz ją zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Możesz teraz cieszyć się świetną grą przez długie godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *