The Sims 2 Download

the sims 2 pobierz

The Sims 2 Download czyli pobierz pełną wersję gry The Sims 2 PL – w polskiej wersji językowej!

W sequelu największego hitu na PC ostatnich lat zarządzasz każdym aspektem życia rodziny (wiadomo – wirtualnej;)). A postacie są bardzo… realistyczne.

Każdy “Sim” ma swoje geny, które określają jego wygląd i zachowanie. Oprócz podstawowych cech osobowości rodzą się aspiracjami. Co musimy robić? Pomagać im w osiąganiu celów, a przy tym unikać lęków. Proste, czyż nie?

the sims 2 download

The Sims 2 Pobierz

Nasz instalator jest bezpieczny. Regularnie go skanujemy i sprawdzamy. Download Simsów 2 to tak właściwie pobranie instalatora, zainstalowanie gry i granie. Jeszcze prostsze 🙂

The Sims 2 Download bez klucza

Tak, zgadza się! Nasz instalator instaluje grę, a dodatkowo nie wymaga żadnego klucza. Możesz więc być pewny, że zagrasz w The Sims 2 w mgnieniu oka.

The Sims 2 to kontynuacja kultowej gry, a raczej całej serii gier, będących symulacją życia. Twórcą jest Maxis, a wydawcą Electronic Arts. Gra ukazała się 14 września 2004 roku i w ciągu pierwszych dziesięciu dni, osiągnęła sprzedaż na poziomie miliona egzemplarzy, ustanawiając rekord w historii firmy.

Do tej pory gracze nie mieli możliwości, żeby kontrolować swoich bohaterów, aż powstały słynne Simsy. W drugiej części, możemy sterować życiem swojego wirtualnego awatara od przedszkolaka aż do sędziwego wieku. Wszystkie podejmowane przez nas decyzje, mają realny wpływ na całe życie. Dzięki temu cała zabawa jeszcze bardziej przypomina prawdziwe życie.

the sims 2 pobierz

Nowości w drugiej części – czyli simsach 2

W dwójce poprawiono grafikę i jest w pełni trójwymiarowa. Dzięki temu rozwiązaniu, możemy obserwować jak zmienia się mimika naszych bohaterów, a nawet to jak tyją lub chudną. Jedną z największych nowości jest to, że Simowie posiadają własne DNA. Oznacza to, że ich dzieci mogą dziedziczyć cechy po rodzicach. Tworząc nowego bohatera, sami wybieramy jak będzie wyglądał: włosy, rysy twarzy, kolor oczu, tuszę, kolor skóry, makijaż, słowem wszystkie cechy wyglądu zewnętrznego . Możemy także wybrać w jakim wieku będzie nasza postać: od małego dziecka, aż po emeryta. W tej części określamy priorytety życiowe, takie jak to czy Sim będzie pragnął sławy, bogactwa, rodziny, a może licznych romansów.

Podczas rozgrywek kształtuje się osobowość naszych Simów, ale także kolekcjonują wspomnienia i zdobywają życiowe doświadczenia, które będą miały wpływ na stosunki z innymi członkami społeczności i rodziny. Mogą tworzyć relacje przyjacielskie, albo wręcz przeciwnie, nastawiać wrogo do siebie innych. Jak to w życiu.

Świat w grze

the sims 2 download

Simy mieszkają w bardzo realistycznym i tętniącym życiem świecie, który na bieżąco możemy tworzyć. Budując dom dla naszego Sima, mamy wiele opcji, takich jak postawienie piętra, strychu czy piwnicy. Wyposażając dom, mamy ogromny wybór rożnych sprzętów i przedmiotów codziennego użytku. Druga część Simsów jest bardzo rozbudowana, a na prośby fanów wprowadzono wiele ciekawych możliwości. Grając w tę część gry, możemy być pewni, że spędzimy długie godziny kierując życiem naszym Simów. Ta gra nigdy się nie zestarzeje i nawet tyle lat po premierze, potrafi dostarczyć wiele rozrywki.

Jak stworzyć Sima?

Pierwszym etapem tworzenia postaci jest określenie jej cech wyglądu zewnętrznego, a także nadanie mu imienia i wieku. Możemy go przypisać do jednej z pięciu grup wiekowych: małe dziecko, dziecko, nastolatek, dorosły i emeryt, a z dodatkiem “Na studiach” także młody dorosły. Później wybieramy karnację i to czy postać ma być gruba czy chuda. Na końcu możemy wpisać biografie, ale nie jest to obowiązkowe. W następnych krokach nadajemy Simowi kolejne cechy, np kształt twarzy, fryzurę, kolor oczu, a nawet ubranie. Na końcu trzeba ustalić jaki charakter będzie miał nasz bohater.

W porównaniu do pierwszej części, w dwójce zastosowano grafikę 3D, dzięki której można dokładnie obejrzeć Simy. Dużą nowością jest to, że w lustrach widać odbicia ich twarzy. Simy mają priorytety, ale także obawy i pragnienia, a nawet wskaźnik aspiracji. Dodatkowym plusem jest to, że zastosowano realistyczne etapy rozwoju, Simy mają wspomnienia.

The Sims 2 Download – Wymagania sprzętowe

Dzisiaj gra Sims 2 pójdzie na każdym komputerze, ponieważ w ciągu 14 lat od daty premiery, mamy dużo lepszy sprzęt niż w tamtym czasie. Mimo to, nie brakuje miłośników i fanów tego symulatora codziennego życia.

simsy 2 pobierz

Ciekawostki

Prawdopodobnie w grze istniały dwie ukryte aspiracje. Była to władza i rzemiosło, ale zostały usunięte jeszcze przed wydaniem.
Obrazy namalowane przez Sima, który później zmarł zyskują na wartości.
koro o artystach mowa, to Simy, które pasjonują się malarstwem, malują portrety Willa Wrighta – twórcy gry.

Simsy 2 do pobrania to gra, która nawet po latach zapewni rozrywkę na długie godziny. Można wymyślać setki najróżniejszych scenariuszy dla naszych postaci. Są nawet gracze, którzy zostawiają Simów bez opieki i tylko obserwują jak potoczą się ich losy. To też może być świetną zabawą i nie raz zaskoczą nas zabawne sytuacje. Przed nami długie zimowe wieczory, dlatego pobierz The Sims 2 i ciesz się rozrywką, wymyśl swoje Simy, wykreuj ich świat i steruj ich życiem, rozwijaj kariery, albo bądź tylko obserwatorem i patrz jak sobie będą radzić. Jest mnóstwo możliwości i pomysłów ja rozgrywki. Dodatkowo do gry wydano takie dodatki jak: Na studiach, Nocne życie, Własny biznes, Zwierzaki, Cztery pory roku, Podróże, Czas wolny, Osiedlowe życie, a także mini pack – Świąteczny zestaw, gdzie może nas odwiedzić Święty Mikołaj.

Gra odniosła ogromny sukces i do dziś ma rzesze wiernych fanów. Jest to najlepszy symulator życia, a dodatkowo jest zabawna i naprawdę wciąga. Ściągając grę, dostarczymy sobie wiele rozrywki. Wystarczy, że wpiszemy na stronie KeyZone hasło the sims 2 download i pobierzemy ją na swój komputer. Simsy to najlepszy sposób na zabicie nudy, zwłaszcza teraz, kiedy rozrywki poza domem zostały mocno ograniczone. Największą zaletą kultowych Simsów jest to, że w tę grę można grać w każdym wieku. Jeśli ktoś grał w 2004 roku to miło będzie mu wrócić do tamtego świata. Bez wątpienia Simsy są kultową serią, która nawet dzisiaj znajduje uznanie wśród graczy. Zainteresowanie tym tytułem nie słabnie o czym świadczą liczne grupy i fora internetowe, na których fani wymieniają się doświadczeniami i spostrzeżeniami, a także udzielają sobie cennych porad.

Jak pobrać The Sims 2 na PC

Proces pobierania Simsów 2 z naszej strony jest łatwy dla każdego, nawet tych nieobeznanych na komputerowych sprawach. Wystarczy że klikniesz przycisk, który znajduje się w tym wpisie (download lub pobierz) a zostaniesz przekierowany do strony z grą. Tutaj nie pozostaje już nic innego jak pobrać grę. Pobieranie jest proste – zatem co dalej? No oczywiście – instalacja. I tu jest jeszcze łatwiej – właściwie klikamy “dalej”. Prostszej instalki nie było – poważnie – instalacja trwa bardzo krótko i każdy sobie z nią poradzi.

Simsy 2 są bardzo fajną grą i chyba nie trzeba jej specjalnie reklamować. Każdy, kto choć raz grał, na pewno wie ile radości może dać projektowanie Simów, urządzanie im domu, planowanie kariery, zawieranie przyjaźni… To gra zarówno dla starych fanów, ale też dla tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli kontaktu z tym symulatorem życia, w którym często dochodzi do bardzo zabawnych sytuacji, jak np wizyta krowy w domu jednego z Simów. Grę można, bez wyrzutów sumienia, polecić każdemu, kto ma ochotę dobrze się bawić, dlatego nie ma co dłużej zwlekać, tylko pobrać Simsy 2.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *