The Forest Download

the forest download

The Forest Download z pewnego źródła – pobierz The Forest w pełnej wersji językowej. Gwarantujemy, że The Forest do pobrania jest świetnym tytułem, wręcz obowiązkowym, dla każdego maniaka gier komputerowych.

Pobierz The Forest

The Forest to tytuł wyprodukowany oraz wydany przez studio Endnight Games. Jest on dostępny na platformę PC oraz PS4. Z pewnością przypadnie on do gustu tym, który uwielbiają produkcje survivalowe osadzone w klimacie horroru. Warto podkreślić, że otoczenie obserwujemy z perspektywy FPP. Zabawa jest niezwykle ekscytująca, a zarazem wciągająca, co zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

the forest download

Katastrofa samolotu

Głównym bohaterem omawianej gry jest mężczyzna, który znajdował się na pokładzie samolotu pasażerskiego. Niestety maszyna uległa rozbiciu, jednak kierowanej przez nas postaci udało się przeżyć. Na skutek katastrofy trafiamy na wyspę, która na pierwszy rzut oka wydaje się być opuszczona. Nic bardziej mylnego! Po czasie okazuje się, że należy ona do strasznych potworów-kanibali.

Pobierz The Forest Download i rozpocznij walkę o przetrwanie. Jedno jest pewne – nie będzie ona prosta, ani przyjemna. Nigdy nie wiadomo, z której strony czai się niebezpieczeństwo. Jesteśmy w dżungli sami, a więc nie mamy żadnych sprzymierzeńców, którzy mogliby wyciągnąć pomocną dłoń. Twórcy zadbali o to, aby dżungla obfitowała w detale podnoszące poziom realizmu rozgrywki. Nie ma tutaj miejsca na nudę!

Cykl dobowy

Tytułowy las przypomina dżunglę, w której kryje się wiele śmiercionośnych pułapek. Właśnie dlatego każdy nasz krok powinien zostać dokładnie przemyślany. Na specjalną uwagę zasługuje cykl dobowy, który w dużej mierze decyduje o tym, jak kształtują się losy głównego bohatera. Dynamicznie zmieniająca się pogoda nie zawsze działa na naszą korzyść. Może ona stanowić dodatkowe utrudnienie.

Plusem jest pełna swoboda podczas przemierzania świata. To wyłącznie od nas zależy, w która stronę się udamy. Nie zapominajmy jednak o tym, że eksploracja otoczenia to nie wszystko. Napotkane surowce i elementy mogą pomóc nam przetrwać w niesprzyjających warunkach. Zachowajmy więc rozwagę, tak aby ich nie przeoczyć. Przebieg rozgrywki jest uzależniony od wielu różnych czynników, a więc nigdy nie możemy być niczego pewni. Twórcy nie narzucają na nas ograniczeń.

Walka o pożywienie

The Forest pobierz grę i przekonaj się, jak ciężko przetrwać w lesie przepełnionym mutantami. Niezwykle ważną kwestią jest walka o pożywienie. Wiadomym jest, że bez niego nie uda nam się przeżyć. Możemy uprawiać rozmaite rośliny, a także polować na zwierzęta. To skuteczny sposób na to, aby pozyskać mięso, które jest źródłem ogromnej ilości energii.

Nie należy również zapominać o innych surowcach. Ścinając drzewa możemy pozyskać materiał do budowy schronienia. Idealnie sprawdza się ono także jako opał. Twórcy gry dołożyli wszelkich starań, aby zabawa była urozmaicona. Elementy survivalu są niezwykle realistyczne, co pozytywnie wpływa na nasze odczucia. Możliwość samodzielnego tworzenia przedmiotów lub broni to niezaprzeczalna zaleta.

Ataki kanibali

Interesuje Cię gra The Forest do pobrania? Skorzystaj z naszego serwisu. W prezentowanej produkcji musisz zmierzyć się z atakami bezwzględnych kanibali, które mają miejsce zarówno w dzień, jak i w nocy. Nigdy nie ma pewności, kiedy mutanty postanowią uderzyć. Nie można czuć się bezpiecznie ani w dzień, ani w nocy. Wraz z upływem czasu nasz bohater będzie coraz lepiej radził sobie z odpieraniem ataków. Oczywiście wiele zależy od naszego zaangażowania.

Rozbudowany system rzemiosła zapewnia szeroki zakres możliwości. Mamy szansę budować broń, dzięki której bez trudu poradzimy sobie z śmiercionośnymi kanibalami. Ważne jest więc to, aby podczas eksploracji dżungli gromadzić przedmioty, które mogą zostać wykorzystane w przyszłości. Czasami nawet pozornie bezużyteczne elementy mogą okazać się przydatne. Jeśli mamy taką możliwość, to lepiej unikać starcia z wrogiem. Nie ma sensu niepotrzebnie się narażać i marnować ekwipunek.

the forest pobierz

Pułapki na wroga

Ciekawym elementem omawianej gry jest możliwość budowy pułapek na wroga. Dzięki nim łatwiej jest objąć przewagę nad przeciwnikiem. Do ich skonstruowania potrzebujemy jednak konkretnych elementów, których znalezienie może okazać się problematyczne. Trzeba podkreślić, że mutanty dzielą się na różne klany. Oznacza to, że posiadają one nieco inny tryb życia oraz odmienne wierzenia. Warto więc obserwować oponentów, tak aby dowiedzieć się o nich możliwie najwięcej.

Ważne jest to, aby nie rzucać się na przeciwnika już na starcie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że uśmiercenie mutantów może skutkować jeszcze większym zagrożeniem. Pozostali członkowie klanu pojawią się w danej okolicy, aby dowiedzieć się, gdzie podziali się ich sojusznicy, a także kto stoi za ich morderstwem. Może skończyć się to tragicznie, szczególnie jeśli nie posiadamy dużej ilości broni lub nie możemy zbudować pułapek.

Warto także wiedzieć, że potwory kryją się nie tylko na lądzie. Bardzo często znajdują się na drzewach, dzięki czemu mają lepszy widok na okolicę. Sprawia to, że mogą uderzyć w najmniej spodziewanym momencie – odparcie takiego ataku nie jest proste. Właśnie dlatego trzeba mieć oczy dookoła głowy.

System ukrywania

W The Forest możemy korzystać z zaawansowanego systemu ukrywania, dzięki czemu przemkniemy obok nieprzyjaciół niezauważeni. Czasami jest to jedyne rozsądne rozwiązanie, które zwiększa prawdopodobieństwo przeżycia w dziczy. Dobrą opcją jest również przemieszczanie się w pozycji kucającej. W ten sposób przemykamy bardzo cicho, a patrol mutantów może nas nie dostrzec.

Warto dodać, że kierowana przez nas postać może zachorować, co zmniejsza jej potencjał bojowy. Nie należy ignorować nawet najmniejszych oznak złego stanu zdrowia, czyli m.in. wychłodzenia lub skaleczenia. Pierwszym krokiem jest eliminacja niepokojących objawów. Nie należy zapominać, że potrzeby fizjologiczne także odgrywają bardzo ważną rolę.

Poćwiartowane ciało nieprzyjaciół może zostać przez nas wykorzystane. Z ich szczątków wykonamy kukły, które odstraszają kanibalów. Warto ulokować je w okolicy naszego schronienia. Pozostawione zwłoki nasilą patrole wroga, co oczywiście działa na naszą niekorzyść. Ciężko jest sobie poradzić z grupą nieobliczalnych stworów.

The Forest do pobrania

U nas znajdziesz najlepsze i najbezpieczniejsze źródło The Forest do pobrania. Nasza strona działa już od lat, a pobieranie jest szybkie i bezproblemowe. Jeżeli jeszcze dziś chcesz zagrać w The Forest – znalazłeś się w perfekcyjnym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *