Symulator Jazdy 2 Download

symulator jazdy 2 download

Symulator jazdy 2 Download czyli Symulator prawa jazdy do pobrania na PC. Naucz się jeździć samochodem dzięki grze na komputer.

Jazda samochodem wcale nie jest taka łatwa, jakby się to mogło wydawać. Na drodze może nas spotkać wiele nieprzewidywalnych sytuacji, na które nie zawsze jesteśmy przygotowani. Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest poćwiczenie swoich umiejętności prowadzenia pojazdu w rzeczywistości wirtualnej. Do tego potrzebny będzie symulator jazdy 2, który można pobrać z naszej strony Keyzone.

O czym jest gra Symulator jazdy 2 do pobrania?

Symulator jazdy 2 to produkcja znanej firmy Free Mind. Duże znaczenie ma to, że jest to polska firma, dlatego wszystkie sytuacje ujęte w grze są wzorcowane na polskich przepisach ruchu drogowego. Grafika w grze jest bardzo realistyczna, gra przenosi nas do znanego w Polsce miasta Kraków. W tym wypadku bardzo dobrze zostały odwzorcowane polskie drogi, które nie zawsze są proste i równe. To jednak pozwoli łatwiej się przesiąść z wirtualnego auta do prawdziwego samochodu i nauczyć się dobrze jeździć. Symulator jazdy przygotuje nas na różne okoliczności drogowe, gra zapewni więc nie tylko dobrą zabawę i odprężenie po ciężkim dniu, ale także nauczy nas radzić sobie w trudnych sytuacjach drogowych.

Symulator jazdy 2 download

Grę Symulator jazdy 2 można kupić w klasycznej wersji na nośniku DVD lub Blue-Ray, jednak kosztuje ona dosyć sporo. Czasami zdarzają się także problemy z odtworzeniem takiej gry, jeśli ma się przestarzały sprzęt, wtedy wyda się pieniądze na darmo. My proponujemy pobranie gry Symulator Jazdy 2 z naszej strony internetowej Keyzone zupełnie za darmo. Zapewniamy szybkie pobieranie, a także bezpieczną wersją grę. Oznacza to, że w naszych grach nie ma żadnych reklam ani wirusów, w ten sposób dbamy o komputery naszych graczy. Gwarantujemy pełne zadowolenie i wiele godzin wspaniałej zabawy z mało wymagającą grą.

Kategorie rozgrywki w Symulator jazdy 2

Symulator jazdy 2 proponuje dwa rodzaje rozgrywki dla graczy komputerowych. Pierwszy z nich to część praktyczna, gdzie można się wcielić w rolę kursanta. Taka rozgrywka jest świetnym przygotowaniem do prawdziwej jazdy samochodem, jest polecana wszystkich osobom, które przygotowują się do zdania prawa jazdy albo dawno nie jeździły i boją się wsiąść za kierownicę prawdziwego samochodu. Zadaniem gracza jest postępowanie według poleceń instruktora nauki jazdy, ten będzie nakazywał jazdę po ulicach Krakowa, z każdym etapem gry trasa do pokonania będzie dłuższa i trudniejsza, a polecenia bardziej skomplikowane.

Drugim rodzajem rozgrywki jest jazda po placyku manewrowym. Gracz musi postępować według instrukcji i wykonywać różne manewry, które zawsze są testowane w czasie zdawania na prawo jazdy. Placyk jest bardzo realistyczny, znajdują się na nim wszystkie niezbędne znaki i oznakowania. Gracz będzie musiał jechać do przodu, cofać się, zaparkować w wyznaczonej kopercie, a przy tym uważnie słuchać poleceń. Te z pozoru łatwe manewry, wcale nie są takie bezproblemowe, tylko praktyka pozwoli dobrze wykonywać te ruchy. Ćwiczenie ich w wirtualnym świecie, pozwoli nabrać w tym wprawy i pozbyć się uczucia strachu.

Trzecim etapem rozgrywki jest etap poszerzania i zdobywania wiedzy teoretycznej. To także ważna część gry, bo dzięki niej można się nauczyć przepisów ruchu drogowego, poznać zakazy, nakazy i znaki informacyjne, z którymi każdy się na polskich drogach spotyka. Podczas zdawania na prawo jazdy, każdy musi przejść test z przepisów ruchu drogowego, taka rozgrywka pomoże się do niego dobrze przygotować i z łatwością zdać test na prawo jazdy.

Co może nas spotkać na drodze w wirtualnej grze?

Symulator prawa jazdy 2 jest bardzo realistyczną grą. Wszystko co spotyka nas w grze, może nas spotkać także w realnym świecie. Na gracza czeka wiele nieprzewidzianych sytuacji, które mają wzmocnić jego czujność na drodze i sprawdzić jego szybkie reakcje. Na pewno będzie trzeba nie raz szybko zahamować, gdy gapowaty przechodzić nagle wejdzie nam na drogę. Równie trudne może być spotkanie z innymi kierowcami pojazdów, którzy w sposób agresywny będą wymuszali pierwszeństwo na drodze. Gracz będzie też brał udział w wypadku drogowym, w tej sytuacji można się naocznie przekonać jak należy w takiej sytuacji postępować.

Symulator prawa jazdy download

Grafika w grze jest dosyć dobrze dopracowana. Gracz ma możliwość obserwowania drogi z poziomu kilku kamer. Jedna z nich znajduje się przed pojazdem, druga jest umieszczona za pojazdem, a trzecia znajduje się wewnątrz pojazdu. Ta ostatnia kamera pokazuje graczowi jak wygląda droga prowadzona przez kierowcę samochodu i jakie ograniczenia ma taka widoczność. System w grze jest bardzo czuły, nieustannie pilnuje przepisowej jazdy. Łamanie przepisów ruchu drogowego skutkuje wyskakującymi komunikatami ostrzegawczymi. Takie komunikaty mogą się pokazać w trakcie przekroczenia dozwolonej prędkości nawet o parę kilometrów, a także w sytuacji gdy źle odczyta się znaki drogowe lub nieprzepisowo się kogoś wyprzedzi. W przypadku zderzenia się z innym obiektem na trasie, samochód może zostać unieruchomiony. To także jest bardzo realistyczne, bo w większości wypadków drogowych auto nie jest zdolne do dalszej jazdy.

Minimalne wymagania sprzętowe

– Procesor: 2 GHz Intel Pentium IV/AMD AMD Athlon 2400+
– Pamięć RAM: 2 GB Windows 7,8,10
– Dysk twardy: 5GB wolnej przestrzeni
– Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7600/ATI Radeon 9800
– Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Symulator jazdy samochodem download to propozycja dla wszystkich miłośników jazdy samochodem a także dla osób, które dopiero uczą się jeździć pojazdem osobowym. Gra może wiele nauczyć pod względem praktycznym i teoretycznym, ale też jest doskonałą formą bezpiecznej rozrywki w zaciszu własnego domu. Pobierz grę z naszej bezpiecznej strony i przekonaj się jak łatwo można poradzić sobie z trudnymi sytuacjami na drodze i jak przyjemnie jeździ się własnym samochodem. To nic nie kosztuje, a zapewnia mnóstwo dobrej zabawy. Nasza gra jest pełną wersją, jest kompletna i dla każdego będzie bardzo satysfakcjonująca. Została przez nas dobrze przetestowana, dzięki temu nie zawiera żadnych błędów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *