Super Mario Bros Download

super mario bros download

Super Mario Bros Download czyli pełna wersja Mario Bros do pobrania w szybki i łatwy sposób. Zapraszamy – u nas pobierzesz Super Mario Bros na PC oraz wiele innych gier.

Super Mario Bros – Pobierz Teraz

Super Mario Bros Download to komputerowa gra platformowa, która została wyprodukowana w 1985 roku przez Nintendo. Produkcja została wydana 13 września 1985 roku. Ta część Mario Download ukazała się na takich platformach jak: Nintendo Entertainment System, Game Boy Advance, Game Boy Color, GameCube, Super Nintendo Entertainment System, Virtual Console, Wii. Strona internetowa znajdująca się pod następującym adresem: keyzone.pl pozwala graczowi na wyposażenie się w kultową część Mario na korzystnych dla niego warunkach. To jedyna taka okazja na zaopatrzenie się w tego klasyka gier komputerowych, którym jest Mario Bros Download.

W Super Mario Bros gracz przejmuje kontrolę nad znanym praktycznie przez wszystkich hydraulikiem Mario, którego zadaniem jest ocalenie księżniczki Toadstool, porwanej przez strasznego potwora Bowsera. Gra umożliwia również rozgrywkę wieloosobową i w takim przypadku w poszukiwaniach Mario towarzyszy także jego brat, czyli Luigi, sterowany przez drugiego gracza. Ten czynnik świadczy o tym, że w Super Mario Bros można bawić się dobrze również podczas rozgrywki opierającej się na kooperacji.

Gra Super Mario Bros jest staroszkolną i prostą platformówką, w której postać sterowana przez gracza porusza się w kierunku prawej strony ekranu, aby dotrzeć do chorągiewki pojawiającej się na końcu każdego poziomu. Radość z czerpania rozrywki podczas rozgrywki w tę odsłonę Mario polega na tym prostym, dopracowanym mechanizmie, który przejawia się podczas gry. Nie należy się tutaj doszukiwać drugiego dna, fabuła, jak i rozgrywka, to proste elementy, które zostaną zrozumiane przez przedstawiciela każdej grupy wiekowej.

pobierz super mario bros

Cała gra składa się z różniących się od siebie ośmiu, bogatych w doświadczenia światów, a każdy z nich jest podzielony na cztery oddzielne poziomy. Na ostatnim poziomie każdego świata Mario walczy z wcześniej wspomnianym Bowserem, który jest bossem, lub jedną z jego pomysłowych pułapek. Niektóre poziomy rozgrywają się pod wodą, gdzie znajdują się inni przeciwnicy. Ponadto w grze zawarte są tajemne i bonusowe etapy, które z pewnością pozwolą na wykorzystanie przez gracza potencjału całej produkcji Super Mario Bros w pełni. Większość z nich pozwala głównemu bohaterowi, czyli Mario, na zebranie większej liczby monet, ale reszta z nich posiada tajemne przejścia w postaci rur, dzięki którym Mario może ominąć niektóre światy. To umożliwia szybszy postęp w grze dla graczy, którzy chcą pominąć konkretne etapy rozgrywki.

Super Mario Bros doczekało się wielu, jakościowych i zaskakujących rozwojem marki produkcji, będących kontynuacjami, które w swoim tytule również posiadały nazwę “Mario”. Przedstawicielami gier z radosnym hydraulikiem są takie produkcje jak:
– Super Mario Bros.: The Lost Levels,
– Super Mario Bros. 2,
– Super Mario Bros. 3,
– Super Mario World,
– Super Mario World 2: Yoshi’s Island,
– Super Mario 64, Super Mario Sunshine,
– New Super Mario Bros.,
– Super Mario Galaxy,
– New Super Mario Bros. Wii,
– Super Mario Galaxy 2,
– Super Mario 3D Land,
– New Super Mario Bros. 2,
– New Super Mario Bros.
To ogromna ilość produkcji, które zostały stworzone przez japońskie studio produkujące gry, czyli Nintendo. Wszystkie wymienione gry zapisały się na kartach historii popkultury. Poszerzyły formułę zapoczątkowaną w Super Mario Bros o nowe elementy usprawniające rozgrywkę. Sprawia to, że nowe produkcje nie mają ducha oryginału i warto zapoznać się z Super Mario Bros, do którego powrót będzie jednocześnie powrotem do starych korzeni studia Nintendo. Na pewno jest to gra, która miała ogromny wpływ, jeśli chodzi o branżę gier.

mario bros download

Na potrzeby gry Nintendo Super Mario Bros ścieżkę dźwiękową składającą się z tylko sześciu utworów napisał utalentowany artysta, kompozytor Kōji Kondō. Kondo napisał ścieżkę dźwiękową obecną w końcowym produkcie przy pomocy niewielkiego pianina, dzięki czemu dodał utworom odpowiedniego wydźwięku, który można usłyszeć podczas rozgrywki.

Produkcja Super Mario Bros została przyjęta pozytywnie nie tylko przez graczy, ale również krytyków. Zarówno gracze, jak i krytycy w dniu premiery chwalili zróżnicowane poziomy i ścieżkę dźwiękową, która pozostawała w ich pamięci na dłużej. Gra zebrała wysokie noty od dziennikarzy i krytyków gier komputerowych.

Super Mario Bros Download

Super Mario Bros odniosło także wielki sukces komercyjny. Warto wspomnieć, że Księga rekordów Guinnessa do czasu wydania gry Wii Sports uznawała ją za najbardziej kasową grę komputerową w historii branży. Sprzedaż tej drugiej gry wyniosła ponad 40 milionów egzemplarzy. Wysoka sprzedaż gry z “Mario” w tytule była spowodowana bardzo prostym faktem. Grę Super Mario Bros dołączano do wszystkich sprzedawanych egzemplarzy konsoli NES. W prosty sposób zawyżyło to ważne statystki. Natomiast świadczy to nie tylko o ogromnej sprzedaży gry Super Mario Bros, ale również konsoli Nintendo Entertainment System.

Super Mario Bros to gra, która w głównej mierze została stworzona przez jednego twórcę, czyli Shigeru Miyamoto. Ta gra z Mario w roli głównej może i nie jest skomplikowanym tytułem, ale sam fakt tego, że została stworzona w większości przez jednego twórcę, który wykreował magiczny świat, zasługuje na uwagę każdego gracza, który lubi poznawać historię gier komputerowych. Sprawdzenie gry Super Mario Bros, dzięki keyzone.pl, to szansa na poznanie ważnego dzieła w historii gatunku platformówek, ale również całego działu elektronicznej rozrywki, w której skład wchodzą gry komputerowe.

Gra jest starym przedstawicielem gier komputerowych, ale dzięki swojej prostocie nadal zasługuje na uwagę gracza. Wszystko to dzięki wcześniej wspomnianym prostym mechanizmom, które przejawiają się podczas rozgrywki w Super Mario Bros. Oprawa audiowizualna tej produkcji w pewnych momentach nadal zaskakuje i przede wszystkim jest to nadal bardzo dobra platformówka, która jest w stanie dostarczyć jakościowej rozgrywki na długie godziny. To najlepszy moment na sprawdzenie tego klasyka, który przyczynił się do powstania innych gier z charyzmatycznym hydraulikiem, czyli Mario, w roli głównej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *