Spore Download

spore download

Spore Download to nasz szybki instalator gry Spore. Pobierz pełną wersję gry w wersji PL z bezpiecznej strony i zagraj w tą świetną grę już dziś.

Spore Download

Spore do pobrania na tej stronie to gra komputerowa zaprojektowana przez Willa Wrighta, która symuluje całą historię i przyszłość życia. Produkcja miała swoją premierę 5 września 2008 na platformach takich jak Windows, Mac OS X i  Nintendo DS. Gra została wyprodukowana przez Maxis i wydana przez Electronic Arts. Gracz jednak tylko na komputerach osobistych zaopatrzy się w tę produkcję w najłatwiejszy sposób, a wszystko dzięki stronie internetowej keyzone.pl. Graczu, pobierz Spore z tej wyjątkowej witryny internetowej, a na pewno się nie zawiedziesz i spędzisz z tą produkcją długie, przyjemne godziny.

Spore to przede wszystkim grą symulacyjna, która sięga od pojedynczej komórki do podboju galaktyki. Produkcja składa się z różnych faz, każda z nich posiada własną mechaniką gry. Projektant produkcji Will Wright porównywał fazy z różnymi, innymi popularnymi grami komputerowymi, na których w pewien sposób się wzorował. Jest to:
-faza komórki, podobna do Pac-Mana,
-faza stwora,
-faza plemienia, podobna do Populous,
-faza cywilizacji, podobna do Risk i Civilization,
-faza kosmosu, podobna do gier takich jak Destroy All Humans! i SimEarth.
Wszystkie wymienione fazy przyczyniają się do rozwoju nie tylko otaczającego gracza świata, ale również rozgrywki, która przechodzi metamorfozę w trakcie gry. Każda kolejna z faz ma do zaprezentowania graczowi coś zupełnie innego, różniącego się od poprzedniego segmentu gry. To okazja na brak nudy w trakcie całej, różnorodnej rozgrywki.

Spore to “massively single-player online game”. To określenie zostało wymyślone przez samego Wright, który nie wiedział, do jakiego gatunku przydzielić Spore. Wszystkie postacie, pojazdy i budynki, które gracz stworzy w trakcie swojej rozgrywki, zostaną wysłane na centralny serwer, gdzie zostaną odpowiednio posegregowane i ocenione pod względem jakości przez odpowiednie osoby. Po tym skomplikowanym procesie będą rozpowszechniane wśród innych graczy, aby sprawić, żeby świat gry stał się jeszcze bardziej samodzielny. Projektant podzielił się z graczami, że chodzi tutaj o podobieństwo do kwasu deoksyrybonukleinowego, który pomimo swojej minimalistycznej wielkości zawiera wszystkie, najważniejsze informacje dotyczące cech danej jednostki i właśnie DNA konkretnego osobnika z gry będzie wysyłane.

Spore Download PL pozwala każdemu graczowi stworzyć w trakcie jego rozgrywki to, co zechce. Służy temu rozbudowany edytor stworzeń. Edytor pozwala na dowolne wydłużaniu i wyginanie stwora oraz następne dodawanie części składowych stworzenia, które wyobraził sobie gracz. Aspekty ciała stwora są podzielone na kilka grup, a są to między innymi otwory gębowe, receptory zmysłów (oczy, uszy, nos), kończyny, dłonie i stopy. Każda część ma swoje własne parametry, które wpływają między innymi na szybkość, siłę czy hałas, który stworzenie tworzy podczas poruszania się. Każdy z aspektów kosztuje określoną liczbę punktów DNA, które są kluczowe przy stworzeniu wymarzonego przez siebie stwora.

W edytorze postaci Spore do dyspozycji gracza są między innymi otwory gębowe i usta. Należą do nich:
-filtrousta,
-szczęka,
-trąba.
To nie tylko zmiany kosmetyczne, ale również takie, które wpływają na preferencje żywieniowe konkretnego stwora. Gracz może stworzyć roślinożercę, wszystkożercę i mięsożercę. Wybór należy do niego i jego wyobrażenia na temat stwora idealnego.

Stwory to nie tylko stworzenia, które mają ładnie wyglądać. One muszą się również doskonale bronić przed różnymi zagrożeniami otaczającego je świata przedstawionego. Aspekt obronny przed zagrożeniami pełni:
-kolec,
-trucizna,
-pole elektryczne.
To szeroka gama, jeśli chodzi o obronę istoty stworzonej przez gracza. Świat Spore jest wypełniony przeszkodami, które należy pokonać, aby dojść do upragnionego celu, a wyżej wymienione aspekty stwora na pewno w tym pomogą.

Wcześniej wymienione fazy rozgrywki są szansą na poszerzanie horyzontów wykreowanego przez gracza stwora. Najciekawszym aspektem całej gry jest najprawdopodobniej ostatnia faza, która umożliwia podróże kosmiczne, dzięki odpowiedniemu pojazdowi.

spore pobierz

Pobierz Spore

Spore w fazie rozwoju gry otrzymało kilka przydatnych dodatków, które w adekwatny sposób rozszerzają rozgrywkę o liczne, nowe, ale równie intrygujące funkcje. Te dodatki to:
-części mechaniczne,
-SPORE: straszne i śmieszne (części stworów),
-SPORE: Kosmiczne przygody,
-kończyny egzoszkieletowe,
-darmowe pakiety elementów.
Wymienione rozszerzenia rozgrywki powiększają znany przez gracza świat, ale również pozwalają graczowi na zastosowanie nowych aspektów dla swojego stwora i za pomocą nich ulepszyć go według własnego uznania.

Warto również wspomnieć, że Wright na etapie produkcji i sprzedaży gry porównywał swój projekt do Gwiezdnych Wojen. Podczas jednego spotkania projektant gry powiedział: „W większości gier jest się Lukiem Skywalkerem, bohaterem jakiejś opowieści. Tutaj gracz staje się George’em Lucasem. Chcę, żeby gracze stworzyli cały świat, w którym żyją”. Wyraźne nawiązanie i jego treść świadczyła o tym, że najnowszy projekt Wrighta ma być czymś przełomowym w branży gier.

Warto zwrócić uwagę na Spore, które zostało wyprodukowane przez utalentowane studio Maxim szczególnie wtedy kiedy zwróci się uwagę na gry stworzone przez tą firmę. Do tych gier należy wiele klasyków i nie tylko. Chronologicznie jest to między innymi:
-Skychase,
-SimCity,
-SimEarth: The Living Planet,
-SimAnt: The Electronic Ant Colony,
-SimCity 2000,
-SimFarm,
-SimCity 3000,
-The Sims,
-The Sims Online.
-SimCity 4,
-The Sims 2,
-MySims,
-The Sims 3,
-Darkspore,
-SimCity,
-The Sims 4.
To obszerna historia tego studia, która została ukształtowana przez głównie gry symulacyjne i strategiczne pozwalające graczowi na największą dowolnością objawiającą się w modelu rozgrywki. Wymienione wyżej, jakościowe produkcje same w sobie zachęcają do sprawdzenia Spore. Wyruszcie już dzisiaj do magicznego świata ewolucji, w którym można stworzyć własną historię, a co najważniejsze własnego, uroczego stwora. Gwarancja dobrej, symulacyjnej zabawy, czyli Spore już czeka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *