Spintires Download

spintires download

Spintires Download – pobierz pełną wersję gry. Spintires to gra z gatunku cenionych przez ogromną grupę graczy symulatorów. Produkcja została stworzona przez ambitne Oovee Games Studio. Gra ukazała się na najpopularniejszej platformie do gier, czyli Microsoft Windows, ale również na konsoli Playstation 4. Strona keyzone.pl pomoże graczowi w uzyskaniu zjawiskowego Spintires na komputery osobiste z systemem operacyjnym Windows. Dystrybucją Spintires zajęło się IMGN.PRO.

Pobierz Spintires

Gra posiada szczątkową fabułę, która pozwala się wczuć graczowi w całą stylistykę gry. Akcja gry rozpoczyna się pod koniec lat 80. ubiegłego wieku w byłym Związku Radzieckim. Dostajesz na sam początek do dyspozycji starą ciężarówkę i zestaw tak samo archaicznych narzędzi. Musisz sobie radzić samemu w trudnym środowisku specyficznej Rosji, rozwijając swoje usługi przewozowe. Po pomyślnym dostarczeniu kolejnych ładunków uzyskasz dostęp nowszych ciężarówek, dzięki czemu nareszcie odstawisz stary pojazd na bok. Nie znaczy to, że gra nagle stanie się łatwiejsza. Błoto ze znikomych dróg nie zniknie. Przeszkody w postaci powalonych drzew nagle się nie usuną. Będziesz musiał sobie poradzić z czyhającymi na Ciebie za rogiem niebezpieczeństwami. Zadbanie o ładunek w tym świecie to podstawa, a to czy sobie z tym poradzisz zależy od Twoich nabytych w Spintires Pobierz kompetencji.

Oprócz posiadanego skomplikowanego trybu dla jednego gracza Spintires posiada również tryb wieloosobowy. Zagrasz w nim ze swoimi znajomymi wspólnie, główkując jak przewieźć konkretny towar. Jest to trudne zadanie, które na pewno zostanie pokrzyżowane przez warunki pogodowe. Sama pogoda odgrywa ważną rolę w grze, a więc należy poruszać się ostrożnie, gdy widzimy błoto stworzone przez opady deszczu. Wspólnie z innymi graczami będziesz przemierzać niezmierzone połacie terenu, a więc przed skomplikowaną logistyczną podróżą zaopatrz się w odpowiedni sprzęt do swoich ciężarówek. Możesz zakupić również nowe pojazdy, oczywiście jeśli posiadasz na nie odpowiednie środki.

spintires pobierz

W dniu premiery Spintires zostało bardzo ciepło przyjęte przez krytyków. Gra została nagrodzona w dwóch kategoriach w prestiżowym konkursie „Intel Level Up” w 2017 roku. Był to dziwny przypadek, ponieważ zapowiedzi nie zwiastowały takiego ogromnego fenomenu na miarę kultowej serii Farming Simulator. Natychmiast po premierze praktycznie wszyscy szczęśliwi posiadacze Spintires chwalili wysoką jakość grafiki i silnika fizyki oraz wszystkich mechanik gry. Te wymienione aspekty stworzyły z tej gry konkurenta dla na przykład Euro Truck Simulator 2, które przy Spintires jest małą i łatwą produkcją polegającą na dotarcie z jednego punktu do drugiego. Spintires wnosi taki typ rozgrywki na zupełnie nowy poziom, dzięki skonstruowanym przez twórców skomplikowanym mapom, które realistycznie odzwierciedlają prawdziwe zachowanie terenu. Fizyka gleby i poruszanie się ciężarówkami jest trudne i mozolne. Nawierzchnia praktycznie od samego początku trasy daje się graczowi we znaki i zmusza go do odpowiedniego dostosowania się do terenu. Będziesz musiał poruszać się zgodnie z prawami matki natury. Taka jazda z pewnością będzie przyjemniejsza wraz z Twoimi przyjaciółmi. To produkcja, która może umilić Ci czas pojawiającymi się wyzwaniami, ale zarazem uprzykrzyć go, jeśli nie lubisz tego typu rozgrywki. Wsparcie znajomego na pewno będzie czymś przydatnym.

W celu dostania się do upragnionej lokacji należy pokonać wyboistą, specyficzną drogę. Drogę niestety wyłącznie w przenośni, bo Wasza jazda będzie tutaj polegać praktycznie tylko na pokonywaniu kolejnych błotnistych albo niebezpiecznych dla pojazdu i jego ładunku obszarów. Będziesz musiał uzbroić się w ogromną cierpliwość, która z pewnością przyczyni się do wykonania określonego zadania. W dotarciu do celu pomogą modyfikacje pojazdu albo używanie linki z hakiem, którą można zaczepić o konkretne drzewo i wydostać się z ograniczającego Cię błota. Czy drzewo wytrzyma? Tego nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz tego sposobu wyjścia z określonej, patowej sytuacji. Spintires jest oparty na przypadku, który trafi do konkretnego gracza, a inny pasjonat tego typu rozrywki odstawi tę produkcję na bok ze względu na ten rodzaj mechaniki.

Świat w trakcie gry jak na rok, w którym zostało wydane Spinteres został dopieszczony w każdym aspekcie i wygląda fenomenalnie. Gracz czuje, że znajduje się w niemalże prawdziwym świecie. Grafika odzwierciedla wraz z fizyką brudne i powolnie przemieszczające się wokół gracza otoczenie. Dotarcie do wymarzonego celu zajmuje trochę Waszego cennego czasu, ale jest satysfakcjonującym doświadczeniem.

Ulepszanie ciężarówki pozwoli Ci na wykorzystanie jej pełnego potencjału w ekstremalnym terenie znajdującym się poza stacją początkową. Modyfikowanie różnych aspektów na pewno urozmaici rozgrywkę każdego gracza, ale jednocześnie zdecydowanie ją ułatwi. Określona modyfikacja pozwoli na przykład oświetlić drogę w nocy albo naprawić zepsutą część pojazdu na miejscu.

spintires do pobrania

Spintires do pobrania

Gra zapoczątkowała dochodowy cykl Spintires i doczekała się bardziej udoskonalonych kontynuacji. Zaliczają się do nich:
– SnowRunner,
– MudRunner.
Po pojawieniu się nowych odsłon tej serii Oovee Games Studio nie zostawia na lodzie Spintires, dając grze odpowiednie aktualizacje, które naprawiają albo wprowadzają do gry nowe aspekty. Na razie nie zapowiada się na koniec tej owocnej współpracy twórców z tym przełomowym symulatorem ekstremalnej jazdy w takim terenie. Nowe udoskonalenia produkcji pozwalają jej zaadaptować się do nowych czasów w branży gier, co przyczynia się do jej dalszej sprzedaży. To dochodowa produkcja, która była w 2014 roku na ustach praktycznie wszystkich fanów specyficznej rodzaju gier, którymi są symulatory. Spintires to zdecydowanie produkcja nie do przegapienia ze względu na rozrywkę, którą jest w stanie dostarczyć pojedynczemu graczowi albo ich grupie w trybie wieloosobowym.

spintires download

Wyrusz swoją kolosalną i wymagającą w obsłudze ciężarówką w nieznane! W grę zaopatrzysz się na tej stronie powyżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *