Scrap Mechanic Download

scrap mechanic download

Scrap Mechanic Download – instalka pełnej wersji gry Scrap Mechanic do pobrania bez klucza po polsku. Pobierz już dziś!

Scrap Mechanic Download to sandboxowa gra komputerowa  stworzona specjalnie dla systemu operacyjnego Microsoft Windows przez szwedzkie studio gier i wydawcę gier, czyli Axolot Games. W Scrap Mechanic Do Pobrania gracze mogą budować różniące się od siebie maszyny, pojazdy i budynki. Produkcja ukazała się 20 stycznia 2016 roku na platformie dla gier pod nazwą Steam. Scrap Mechanic Pobierz, ukazało się tylko na komputerach osobistych, a każdy gracz może zaopatrzyć się w taką unikatową produkcję, dzięki stronie internetowej pod następującym adresem: keyzone.pl. To łatwy sposób na zdobycie tej różnorodnej produkcji, w której gracz może kreować wszystko to, co mu się wymarzy. Gracza ogranicza tylko jego wyobraźnia.

Gra posiada swoją, krótką fabułę stworzoną przez twórców tej produkcji. Postać sterowana przez gracza jest w drodze na planetę i chce wylądować na niej swoim statkiem kosmicznym. Na krótko przed lądowaniem statek kosmiczny postaci sterowanej przez gracza zostaje zestrzelony przez roboty i rozbija się na planecie, tworząc dół śmieci otoczony płonącymi drzewami. Gracz jest szczęśliwym ocalałym ze swojego zespołu i próbuje wszystko naprawić. Dowiadujesz się, że roboty na planecie przestały robić to, co do nich należy. Zmieniły się one w złe siły, które zagrażają światu przedstawionemu. Po całym incydencie postać gracza próbuje przetrwać i chronić samego siebie. Cała gra Scrap Mechanic jest nadal w fazie rozwoju, a w niedalekiej przyszłości z pewnością  pojawi się więcej elementów fabularnych, które rozwiną przytoczoną tutaj historię.

Scrap Mechanic bez klucza

W grze jednym z trybów jest ten, którego tematem przewodnim jest przetrwanie. W tym trybie postać sterowana przez gracza rozpoczyna swoją rozgrywkę w miejscu wcześniej wspomnianego rozbitego statku kosmicznego. W tym etapie gry gracz nie posiada wielu przedmiotów. W celu przetrwania musi on szukać zapasów do przeżycia. Statek kosmiczny znajdujący się w pobliżu posiada podstawową stację rzemieślniczą, która na potrzeby Scrap Mechanic została nazwana “craftbot”. Na samym początku gry jest to urządzenie, które nie posiada wielu możliwości do wykorzystania przez gracza. Jego działanie skupione jest głównie na umożliwieniu graczowi zbudowania prostego samochodu, a to wszystko, aby rozpocząć eksplorację świata przedstawionego w Scrap Mechanic.

scrap mechanic za darmo

Sama gra posiada wiele lokacji, a drugą z nich w trybie przetrwania jest  stacja mechaniczna, w której można wykonać najbardziej skomplikowane prace rzemieślnicze z innymi stanowiskami rzemieślniczymi, czyli dużym “craftbotem”. Znajduje się tutaj również “dressbot” do robienia ubrań, “refinebot” do rafinacji surowców i “cookbot” do łączenia surowej żywności w przepisy. Najtańszym botem lub maszyną jest “kolekcjoner” służący do zbierania surowców i przesyłania ich do rafinerii. Inne lokalizacje obejmują zrujnowane miejsca, takie jak dzielnica Silo lub Ruin City. Na ich terenach gracz znajdzie wiele wrogich robotów, skrzyń z zaopatrzeniem i skrzyń z łupami. Znaleźć można tutaj również punkt kupca, w którym gracz może zakupić potrzebne mu przedmioty za zebrane surowce. Istnieje również możliwość zakupu magazynów. Są to duże budynki umożliwiające przechowywanie bardziej zaawansowanych zapasów. Znajdują się w nich pomocne dla gracza urządzenia, które ułatwiają rozgrywkę i pozwalają na przechowywanie zaopatrzenia w adekwatny sposób.

Świat przedstawiony Scrap Mechanic Do Pobrania jest zamieszkany przez różnorodne roboty, które atakują gracza, gdy tylko wejdą z nim w interakcję. Do wrogich robotów, które można spotkać w trakcie rozgrywki, należą:
-pająkowate Toteboty,
-Hayboty,
-Tapeboty pilnujące magazynów.
Twórcy Scrap Mechanic cały czas wprowadzają do gry nowości, a więc możliwe, że liczba początkowych robotów powiększy się w najbliższym czasie. Roboty są pomocne dla gracza i jego dalszych, zaplanowanych przez niego działań.

W Scrap Mechanic gracz może również znaleźć rolnika, z którym można wymienić specjalne przedmioty, w których skład wchodzi broń, pudełka na ubrania, nasiona i amunicję. Rolnik przyjmuje skrzynie z owocami i warzywami jako walutę. To szansa dla gracza na zaopatrzenie się w nowe przedmioty, które pozwolą na rozwój jego działań i planów urozmaicenia rozgrywki.

Scrap Mechanic – pobierz pełną wersję

Tryb przetrwania ma wiele ekskluzywnych części, których gracz nie spotka w innych trybach dostępnych do prowadzenia rozgrywki. W skład tych ekskluzywnych części do budowy wchodzą między innymi:
-pompy próżniowe,
-skrzynie,
-lampy ostrzegawcze,
-świecące pałeczki.

Kolejnym trybem dostępnym do gry w Scrap Mechanic jest tryb kreatywny. W tym trybie gracz rozpoczyna rozgrywkę od pełnego dostępu do nieograniczonej ilości wszystkich przedmiotów, które są dostępne w grze. Pozwoli to graczowi na stworzenie, w krótkim czasie różnorodnych budynków, pojazdów i maszyn. Żadna ze stworzonych w tym trybie konstrukcji nie wymaga energii ani paliwa do działania. Nie spotka się tutaj również wrogów ani zwierząt. Gracze nie może tutaj zostać zraniony. Tryb kreatywny nie jest jednak taki idealny, jaki mógłby się na początku wydawać. Brakuje w nim stacji rzemieślniczych, co oznacza, że niektórych przedmiotów nie można wykonać. Wirtualne dzieła sztuki stworzone w tym trybie są okazją na podzielenie się nimi na przykład ze znajomymi. To tryb pełen możliwości, który w pełni wykorzystuje potencjał tej pomysłowej gry.

Ostatnim trybem dostępnym w grze jest tryb wyzwań. Gracz musi tutaj spróbować ukończyć czterdzieści wymagających poziomów, tworząc lub naprawiając urządzenia za pomocą otrzymanych w określonym segmencie rozgrywki materiałów. To szansa na zmienienie rodzaju rozgrywki i przetestowanie umiejętności konkretnego gracza zdobytych podczas gry w Scrap Mechanic.

Scrap Mechanic to gra nieograniczonych możliwości i choć miała ona swoją premierę jakiś czas temu, jest nadal atrakcyjnym produktem, który otrzymuje aktualizacje. Gra przypomina piaskownicę, w której istnieje zero jakichkolwiek ograniczeń. To okazja na stworzenie różnego typu projektów, które siedzą w pomysłowej głowie każdego gracza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *