PC Building Simulator Download

pc building simulator download

PC Building Simulator umożliwia naukę składania komputerów. Jest to niezwykle oryginalna propozycja, która z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników elektroniki. Claudiu to rumuński deweloper, który jest odpowiedzialny za to dzieło.

Nauka budowy komputerów

Warto zwrócić uwagę na fakt, że wszystko przygotowała jedna osoba. Budowanie własnych komputerów ciężko przeprowadzić w domowych warunkach, dlatego jest to bardzo ciekawy tytuł. Do dyspozycji graczy została oddana pusta obudowa. Muszą się w niej znaleźć: płyta główna, karta grafiki, procesor, zasilacz oraz inne podzespoły. Z menu można wybierać elementy, a następnie umieszczać je we właściwych miejscach. PC Building Simulator download jest dostępny na keyzone. Warto u nas pobrać tę grę, ponieważ dzięki niej można w bardzo krótkim czasie nauczyć się składać komputer. Złożenie sprzętu to jednak nie wszystko, ponieważ trzeba jeszcze wszystko podpiąć, używając do tego odpowiednich kabli. W grze występują urządzenia, które są normalnie dostępne w sprzedaży, ponieważ twórca skontaktował się z firmami, które produkują poszczególne podzespoły.

Pełna wersja gry do pobrania

PC Building Simulator do pobrania jest dostępne w pełnej wersji na keyzone.pl. Rozgrywka zaczyna się od wejścia do pewnego zakładu. Jest to biuro, w którym główny bohater pracuje. Przez maila otrzymujemy nowe zlecenia, którymi na początku są mało skomplikowane prace. Może to być wymiana określonych podzespołów lub odwirusowanie komputera. Warto jednak zwrócić uwagę, że z upływem czasu poziom trudności wzrasta i otrzymuje coraz trudniejsze zadania. Należy mieć na uwadze, że klient czasami może mieć również specjalne życzenie, takie jak określony kolor kabli lub podzespoły od danej marki.

Później zaczynają wpadać zlecenia, w których samodzielnie trzeba rozwikłać przyczynę usterki. Budowa komputera od zera jest ostatnim rodzajem zleceń. Tutaj tak naprawdę zaczynają się schody, ponieważ trzeba wykorzystać wszystkie umiejętności, których wcześniej się nauczyliśmy.

Zdobywanie poziomów

Jest to niezwykle ciekawa symulacja, która pomaga poznać nazwy poszczególnych podzespołów oraz zdobyć wiedzę na temat komputerów. PC Building Simulator pobierz u nas na keyzone.pl i jeszcze dziś wciel się w rolę majsterkowicza, którego pracą jest naprawa komputerów. W grze nabijane są dwa oddzielne poziomy. Pierwszym jest doświadczenie, dzięki któremu można odblokowywać kolejne aplikacje oraz ulepszenia. Z ulepszeń można wymienić szafę na komputery, boosty do montażu elementów oraz dodatkowe stanowiska. Dzięki aplikacjom można uzyskać dostęp do sklepu, w którym można zakupić używane części. Drugi poziom to ocena naszej pracy. Na samym początku opinie są bardzo słabe, ale z upływem czasu można zaliczyć postęp. Za każde zlecenie można otrzymać od jednej do pięciu gwiazdek. Na samym końcu wylicza się średnią, która jest później ostateczną oceną serwisu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że im lepsza ocena, tym ciekawsze zlecenia można otrzymać. Należy pamiętać, że w serwisie z częściami używanymi oprócz zakupu części może je także wystawiać na aukcje.

Przebieg rozgrywki

W takiej sytuacji jednak cena nie jest pewna i czasami można zarobić mniej, a czasami więcej. Zlecenia zatwierdza się na mailu, a później czeka na dostawę, która trwa zazwyczaj 1 dzień. Rozgrywka jest niezwykle wciągająca, a całość świetnie komponuje się z klimatyczną muzyką. W pracowni jest zainstalowany program, którym można wyłączyć muzykę lub wybrać pasującą playlistę. Graficznie gra nie zachwyca, ale jest to całkowicie wystarczający poziom 3D. Wszystkie podzespoły można bardzo łatwo rozróżnić, ponieważ są dobrze widoczne. Tekstury są na przyzwoitym poziomie, ale wiele zależy też od tego jakim sprzętem dysponujemy. Produkcja jest dostępna na Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation 4. Jest to niezwykle relaksująca gra, która pozwala się odprężyć po ciężkim dniu w pracy. Jednocześnie jest rozwijająca, ponieważ pomaga nauczyć się pożytecznych rzeczy. W trybie kariery możliwe jest prowadzenie własnego biznesu związanego z naprawą komputerów oraz ich montażem. Żeby rozwiązać wszystkie zadania trzeba się mocno skupić i użyć wszystkich swoich zdolności technicznych.

PC Building Simulator Download

Zadania zostały ułożone w ten sposób, żeby pozwoliły graczom powoli wdrożyć się w system rozgrywki. Na starcie do wykonania są jedynie proste ulepszenia, ale później trzeba już będzie sobie poradzić z pełną konfiguracją systemu. Trzeba pamiętać, żeby uwzględniać nakłady finansowe podczas realizowania poszczególnych zadań.

pc building simulator pobierz na pc

Dużą zaletą PC Building Simulator jest możliwość eksperymentowania z licencjonowanymi częściami, które pochodzą od największych producentów. Dzięki tej pozycji nawet najbardziej początkujący użytkownik może nauczyć się składać komputery. Instrukcje są szczegółowe i dokładnie wyjaśniają w jakiej kolejności trzeba przeprowadzać montaż. Dodatkowo można zapoznać się z przydatnymi informacjami o podzespołach oraz ich funkcjach. Wymagania raczej nie są duże, więc większość obecnych komputerów powinna sobie poradzić z odpaleniem tej produkcji. Pobierz grę i jeszcze dzisiaj stań się specem od komputerów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *