Need For Speed Carbon Download

need for speed carbon download

Need for Speed Carbon Download to instalka pełnej wersji NFS Carbon do pobrania na PC. Pobierz grę po polsku z naszej strony.

Need for Speed Carbon do pobrania jest dziesiątą częścią najpopularniejszej gry wyścigowej na świecie, która została zapoczątkowana w 1995 roku. Główny bohater postanawia wrócić do swojego starego miasta.

Uliczne wyścigi w Need For Speed Carbon do pobrania

Po powrocie uświadamia sobie, że wszystkie uliczne wyścigi są obecnie kontrolowane przez wrogich gangsterów. Need for speed Carbon download jest dostępny w pełnej wersji na naszej stronie keyzone.pl. W grze widoczne są liczne nawiązania do Need for Speed Most Wanted. Policja jest niezwykle aktywna, dlatego zdecydowanie lepszym pomysłem jest jej unikanie. Wszystkie maszyny mogą być tuningowane oraz modyfikowane, dzięki czemu fani Need for Speed: Underground również powinni być zadowoleni. Nowy element, który zasługuje na szczególną uwagę to możliwość brania udziału w wyścigu w kanonie. Gracz może również wcielić się w tryb kariery i poprowadzić własną drużynę do zwycięstwa. Produkcja została wydana zarówno na komputery jak i na konsole. Najlepsze efekty można uzyskać korzystając z dedykowanego sprzętu do gier wyścigowych. Osoby, które posiadają kierownicę z pewnością docenią realizm tej produkcji. NFS carbon download w polskiej wersji językowej dostępny na keyzone.pl. W internecie można trafić na wiele stron, które zawierają wirusy oraz nie są bezpieczne. Dlatego należy korzystać jedynie z pewnych oraz sprawdzonych źródeł. Na uwagę zasługuje kariera, która jest naprawdę rozbudowana.

pobierz need for speed carbon

Pobierz Need For Speed Carbon – fabuła wciąga

Gracz wciela się w bohatera znanego z Need for Speed: Most Wanted. Wraca on do Palmont, które jest jego rodzinnym miastem. Głównym celem gracza jest osiąganie zwycięstw w kolejnych wyścigach oraz przejmowanie kontroli nad kolejnymi sektorami w mieście. Na wyróżnienie zasługują scenki przerywnikowe, w których biorą udział prawdziwi aktorzy. Wszystkie aspekty sprawiają, że produkcja jest dopracowana pod względem szczegółowym. Dużą zaletą gry jest duża okolica oraz swoboda gry. Można w sposób dowolny się przemieszczać po całej mapie. Żeby przejąć określony sektor trzeba pokonać drużynę, która sprawuje nad nim kontrolę. W tym celu niezbędne jest stworzenie własnego teamu, nad którym gracz przejmie kontrolę. Na uwagę zasługuje fakt, że w drużynie mogą się znajdować kierowcy, inżynierowie, a nawet mechanicy. Wszystkie osoby zwerbowane do drużyny mają dokładnie określone umiejętności oraz obowiązki. Bardzo przydatna jest możliwość blokowania wroga przy pomocy członków teamu. Jeżeli uda ci się pokonać wszystkich przeciwników, którzy okupują dany sektor to będziesz mógł przystąpić do głównego wyścigu. Biorą w nim udział czołowi zawodnicy i są zlokalizowane w kanionach. Sposób zorganizowania zawodów również jest nietypowy, ponieważ nie odbywa się na standardowych zasadach.

Pierwszy wyścig

W pierwszym wyścigu zadaniem gracza jest podążanie za samochodem przeciwnika. Punkty zdobywane są na podstawie odległości dzielącej oba pojazdy. Kluczowe jest zachowanie odpowiedniego odstępu. W drugim wyścigu trzeba natomiast cały czas utrzymywać prowadzenie i nie dać się wyprzedzić. Tylko w ten sposób można zachować punkty, które są przydzielane na samym początku. Do dyspozycji gracza jest aż 60 pojazdów, które zostały podzielone na trzy klasy. Są to exotic, muscle oraz tuner. Każda grupa aut jest przeznaczona do innego typu wyścigu. Samochody typu muscle najlepiej sprawdzają się na prostych odcinkach, które nie wymagają od gracza wykonywania wielu manewrów. Pojazdy z grupy tuner odnajdują się zdecydowanie lepiej na zakrętach oraz posiadają lepszą zwrotność. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest wybór takich samochodów w przypadku bardziej wymagającej trasy. Wszystkie zakupione pojazdy mogą być modyfikowane zarówno mechanicznie jak i wizualnie. Sprawia to, że osiągi oraz możliwości auta mogą być znacznie zwiększone. Wprowadzony został również specjalny moduł Autosculpt, który umożliwia samodzielne stworzenie oraz wymodelowanie niektórych elementów, które wchodzą w skład nadwozia.

Skąd pobrać pełną wersję gry NFS Carbon?

Need for Speed Carbon pobierz ze strony keyzone.pl i weź udział w wyścigach organizowanych na całym świecie.

Są dostępne również takie tryby jak drifting, które nie było w Need for Speed: Most Wanted. Na wyróżnienie zasługuje także warstwa dźwiękowa, która została stworzona na podstawie odgłosów silników pojazdów. W scenach przerywnikowych pojawiają się tacy znani aktorzy jak Shaw Madson oraz Emmanuelle Vaugier. Główną tematyką gry są uliczne wyścigi. Najważniejszym celem gracza jest uzyskanie wpływów w ulicznym świecie. Wyścigi są różnorodne, a żeby przejąć wszystkie sektory należy pokonać czterech bossów. Dostępne są zwykłe wyścigi oraz wojny gangów, które są zdecydowanie bardziej wymagającymi starciami. Produkcja jest bezpośrednią kontynuacją Need for Speed: Most Wanted, dlatego można zauważyć wiele odniesień. Główny bohater musi odzyskać utracony respekt oraz szacunek. Żeby to zrobić będzie musiał uzyskać panowanie nad całym obszarem Palmont. Warto zauważyć, że do każdego zawodowego kierowcy przypisane są dwie podstawowe umiejętności. Są to umiejętność wyścigowa oraz niewyścigowa.

need for speed carbon do pobrania

Właściwości postaci

W przypadku każdej umiejętności gracz może korzystać z innych właściwości. Postać może skupiać mniejszą uwagę policji lub łatwiej znajdować ukryte skróty oraz zaułki. Zwiadowcy z reguły jeżdżą samochodami typu tuner, natomiast stoper porusza się przy użyciu muscle. Wszystkie klasy samochodów są bezpośrednio związane z dzielnicami oraz bossami, którzy występują na danym terenie. Należy pamiętać, żeby w sposób przemyślany wybrać klasę w karierze, ponieważ później zmiana będzie już niemożliwa. Na samym początku dostępna jest możliwość jazdy próbnej. W dalszej rozgrywce można nawet odblokować pojazdy, które są przeznaczone do “Szybkich wyścigów”. Gracz powinien opracować szczegółowy plan zakupów oraz ulepszeń pojazdów. Na uwagę zasługuje również możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych oraz wysyłania wiadomości tekstowych. Wszystkie wyścigi odbywają się w nocy, dlatego widoczność jest trochę ograniczona. Nitro jest gromadzone podczas jazdy, dlatego nie ma większych problemów z jego zdobyciem. Jest to również pierwszy Need for Speed, który ma do zaoferowania ekskluzywny tryb online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *