Mass Effect Legendary Edition Download

mass effect legendary edition download

Odkryj Mass Effect na nowo – pobierz pełną wersję Legendarnej Edycji Mass Effect! Nasz instalator Mass Effect Download to najszybszy instalator, jaki możecie odszukać.

Mass Effect Edycja Legendarna to nowa odsłona znanej już i bardzo lubianej przez graczy trylogii. Ta edycja to zremasterowana wersja wydanych wcześniej gier, która pozwoli Ci prześledzić losy komandora Sheparda od nowa i dowiedzieć się, jak wyglądały przygotowania do wielkiej walki pomiędzy złowrogimi Żniwiarzami i przedstawicielami różnych ras. W tej edycji oprócz trzech gier zebrano także DLC i dodatkowe pancerze oraz broń. To wszystko pozwala spędzić z Mass Effect przyjemne i długie godziny.

Mass Effect Legendary Edition Pełna Wersja

To gra RPG, której akcja toczy się w kosmosie pod koniec XXII wieku. Nie ma tu mowy o realizmie… ale nie jest on też potrzebny do tego, by gra była ciekawa. Poza tym nikt nie oczekuje od gry science fiction, że będzie ona wiarygodna. Z całą jednak pewnością jest ona ciekawa. Zgodnie z fabułą ludzkość odkryła starożytną technologię stworzoną przez wymarłą już rasę. Dzięki temu odkryciu ludzie mogli dostać się do Cytadeli, czyli kosmicznej stolicy naszej Galaktyki. Tutaj na scenę wkracza komandor Shepard, którego zadaniem jest strzeżenie pokoju. Jest on agentem, który nosi nazwę pierwszego ludzkiego Widma i jego podstawowym obowiązkiem jest niedopuszczenie do konfliktów na Drodze Mlecznej. Shepard musi więc zdobywać kolejnych sojuszników, których pomoc przyda się podczas ostatecznej batalii ze Żniwiarzami.

Fabuła i zadania

Jak w przypadku wszystkich gier RPG, by posunąć akcję do przodu, gracz musi wykonywać zadania i przechodzić misje. W Mass Effect znajduje się jednak sporo misji pobocznych, które mają niewiele wspólnego z główną fabułą, ale mają graczowi dostarczyć sporo frajdy. Tak właśnie Shepard poznaje kolejnych kompanów, którzy towarzyszą mu podczas kolejnych zadań. Podejmowanie kolejnych decyzji wpływa na charakter komandora oraz na jego relacje z sojusznikami. Tutaj trzeba też przypomnieć, że mimo iż walka jest główną atrakcją gry, to nie zawsze jest najlepszą opcją, jeśli chodzi o rozwinięcie fabuły. Niektóre konflikty można rozwiązać przy pomocy rozmowy lub kompromisu i nie ma powodu, by sięgać po broń. Umiejętność odróżnienia takich sytuacji od tych, które wymagają użycia siły, jest kluczowa dla powodzenia najważniejszej misji w grze i obrony przed Żniwiarzami.

Mass Effect Edycja Legendarna Download

Osoby znające serię Mass Effect sprzed lat z pewnością chętnie sięgną po jej odświeżoną wersję. To te same emocje i ta sama rozrywka co kiedyś, ale w nowej odsłonie. Przede wszystkim poprawiono grafikę. Stała się ona bardziej dopasowana do oczekiwań współczesnych graczy – dodano do niej więcej cieni, tekstur i efektów.

pobierz mass effect

Wykorzystano też nowe modele bardziej zbliżone do naturalnych. Gra została przystosowana też do odtwarzania w wyższej rozdzielczości charakterystycznej dla nowoczesnych urządzeń. Usunięto bugi, które mogły lagować poprzednie wersje. Fani serii ucieszą się, że usprawniono sposób poruszania się Mako M35. Wcześniej pojazd robił, co chciał, a kierowanie nim było bardzo trudne i irytujące. W edycji legendarnej można cieszyć się przyjemnością z jazdy bez większych przeszkód ze strony sprzętu. To miła odmiana, która zdecydowanie podnosi grywalność tego tytułu. Zmniejszono też różnice pomiędzy kolejnymi sequelami i zastosowano rozwiązania, dzięki którym wydają się one właściwie jedną i bardzo długą grą o rozbudowanej fabule. To pozwala graczowi na większe wczucie się w rozgrywkę i zbudowanie przywiązania do jej bohaterów.

Prawdziwa legenda

Mass Effect miało swoją premierę w 2007 roku. Drugą część zaprezentowano w 2010, a trzecią w 2012. Mass Effect Edycja Legendarna trafiła do sprzedaży 14 maja 2021 roku. Jak więc widać, wersja ta pojawiała się aż 14 lat od pierwszej premiery. To sporo czasu, by odświeżyć grę i zachęcić młodszych użytkowników do jej poznania. Bez wątpienia możemy stwierdzić, że fabuła Mass Effect zestarzała się bardzo dobrze. Lata nie wpłynęły negatywnie na jej odbiór i przedstawiona historia wciąż jest ciekawa i bardzo angażująca. Koniecznie trzeba też pamiętać, że ten tytuł na pewno zachęci osoby, które grały we wcześniejsze wersje i chcą znów na nowo odkryć przyjemność z tej rozrywki. Mass Effect Edycja Legendarna to około 100 godzin zabawy, po którą chętnie sięgną także weterani gier komputerowych. Recenzenci gry wskazują na to, że została ona zdecydowanie ulepszona w stosunku do poprzednich wersji, ale nie pozbawiło jej to uroku znanego sprzed lat. Dla wielu graczy Edycja Legendarna może być w pewnym sensie powrotem do dzieciństwa.

Brak multiplayera

Fani gry z pewnością wiedzą, że w trójce wprowadzono możliwość gry mulitplayer. W Edycji Legendarnej jej nie ma, co pozwala graczowi na samodzielne odkrywanie każdego detalu gry. Osoby, którym brakuje kontaktu z innymi graczami, zawsze mogą poszukać innych fanów na przeznaczonych dla nich forach i w mediach społecznościowych. To najlepsze miejsca to dyskusji na temat tej gry oraz wymiany doświadczeniami.

Mass Effect Legendary Download – minimalne wymagania na PC

Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz 8 GB RAM
karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7970 lub lepsza
120 GB HDD
Windows 10
64-bit

mass effect legendary edition download

Gra dostępna jest także w wersje na konsole Xbox i PlayStation IV w górę.

Mass Effect Legendary Edition Download

Mass Effect jest jedną z niewielu gier, o której remaster prosili sami gracze. Już przed premierą została ona ogłoszona najbardziej oczekiwaną grą miesiąca i roku. To tytuł o ciekawej fabule i całkiem niezłej grafice, który został odświeżony i poprawiony, by podnieść odczucia związane z samą rozgrywką. Dzięki temu gracz może cieszyć się naprawdę ciekawą zabawą. Jeśli jesteś gotowy na nową przygodę z komandorem Shepardem, to możesz ją pobrać z naszej strony. Z pewnością szybko przekonasz się, jak wiele rozrywki dostarczy Ci ta wyjątkowa edycja, która pozwala cieszyć się grą na zupełnie nowym poziomie. Odkryj Mass Effect na nowo i pokochaj go jeszcze raz… A jeśli dotąd nie miałeś okazji w niego zagrać, to daj mu szansę i sam przekonaj się, dlaczego tę grę często nazywa się kultową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *