Mafia 2 Download

mafia 2 download

Mafia 2 Download to nasz instalator gry Mafia II. Mafia 2 to druga część kultowego cyklu opowiadającego historię gangsterów. Ta produkcja ukazała się na komputery osobiste oraz na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Na PC najlepszą ofertę dla tej kultowej gry posiada dla gracza strona keyzone.pl. Zaopatrzy się on tam w tę produkcję w szybki i przyjemny dla każdego konsumenta sposób. Gra została stworzona przez 2K Czech, a wydana przez 2K Games.  Akcja produkcji rozgrywa się w późnych latach 40. i wczesnych latach 50. ubiegłego wieku.

Pobierz Mafia 2

Mafia 2 do pobrania na PC pozwoli graczowi wspiąć się na wyżyny sławy w tych ciekawych realiach. Przedstawiona produkcja to historia mafijna, składająca się z piętnastu rozdziałów. Rozdziały opisują losy weterana II wojny światowej, czyli Vittoria Antonia Scaletty, syna sycylijskich imigrantów. Vito pracuje dla licznych pracodawców, aby stać się upragnioną, mafijną szychą. Cała historia rozpoczyna się, gdy postać gracza, Vito, zostaje urlopowany ze służby podczas II wojny światowej. Reszta głównej historii to srogie spoilery, które mogą zagrozić komfortowi określonego gracza.

Mafia 2 Pobierz ogromną produkcję – w skład jej zawartości wchodzi około dwóch godzin cut-scen oraz siedemset stron scenariusza. Wszystko to stworzone przez utalentowanych ludzi, którzy wyprodukowali tę kultową już grę. Produkcja nie zmusza gracza do wykonywania określonych zadań z głównej linii fabularnej, może on zwiedzać otaczający go świat, w taki sposób jak mu się tylko podoba.

Na potrzeby Mafii II został przygotowany nowy silnik graficzny, który może generować zaawansowaną, pełną efektów oprawę wizualną. W czasie rozgrywki faktycznie czuć imersję podczas na przykład jazdy samochodem albo ulicznych strzelanin. Wymienione aspekty pojawiają się w czasie gry bardzo często i działają obłędnie. Wszystko to dzięki wcześniej wspomnianemu silnikowi.

Mafia posiada wersję demonstracyjną, która została wydana przed premierą gry. Ukazała się ona 10 sierpnia 2010 roku. Do dyspozycji graczy oddano misję o nazwie „Piła”, która pokazała potencjał nadchodzącej produkcji autorstwa 2K Czech. Mafia 2 Download, czyli nasz instalator, został zaprojektowany w polskiej wersji językowej. Bez obaw 🙂

Mafia 2 do pobrania

Mafia II to rozległa gra, która otrzymała kolosalne wsparcie w postaci aktualizacji, dodatków i rozszerzeń. Te miłe dodatki i rozszerzenia to:
-Mafia II: Betrayal of Jimmy,
-Mafia II: Jimmy’s Vendetta,
-Mafia II: Joe’s Adventures,
-Mafia II: Greaser Pack,
-Mafia II: War Hero Pack,
-Mafia II: Vegas Pack,
-Mafia II: Renegade Pack.

mafia 2 pobierz

Na szczególną uwagę zasługuje również ścieżka dźwiękowa, która jest bardzo bogata w różnorakie utwory. W samej grze występują trzy stacje radiowe: Empire Classic Radio, Empire Central Radio oraz Delta Radio.  Zawierają one ponad sto utworów z lat 40. i 50. poprzedniego stulecia.  Warto jednak zwrócić uwagę, że wiele z nich w rzeczywistości zostało nagrane dużo później. Świadczy to o pewnego rodzaju fikcji obecnej w całej produkcji, która przejawia się w narracji.

Empire Classic Radio:
-Come On and Stomp Stomp Stomp,
-By the Light of the Silvery Moon,
-The Best Things in Life Are Free,
-You’re Driving Me Crazy,
-Stringing the Blues.

Empire Central Radio:
-Straighten Up and Fly Right,
-Hot Time in the Town of Berlin,
-I’ve Got a Pocketful of Dreams,
-I Haven’t Time to Be a Millionaire,
-Praise the Lord and Pass the Ammunition.

Delta Radio:
-I Can’t Lose with the Stuff I Use,
-Everybody Eats When They Come to My House,
-Ain’t That Just Like a Woman,
-That Chick’s Too Young to Fry,
-What’s the Use of Getting Sober.

Wszystkie wymienione radia posiadają w swojej ofercie jeszcze więcej interesujących pozycji. W końcu jest ich ponad sto. Doskonale urozmaicą one rozgrywkę każdemu zainteresowanemu graczowi. Autorzy utworów to między innymi: Louis Jordan, Joe Venuti i Eddie Lang, Bing Crosby, The Andrews Sisters, Dean Martin lub Louis Prima. To imponująca i zarazem kolosalna liczba utworów i każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Warto wspomnieć, że w Mafii II oryginalne marki zostały zmienione na fikcyjne ze względu na brak licencji od określonych producentów. Gracz ma dostęp do pięćdziesięciu modeli pojazdów, które posiadają swoje odpowiedniki w rzeczywistości, ale ich nazwa nie została ujęta w grze.

Mafia 2 Download na PC

Akcja całej gry przeplata się z historią poprzedniczki, a więc gracz spotka na swojej wyboistej drodze postaci i lokacje znane z poprzedniej gry, czyli pierwszej Mafii. Pomaga to w ogólnej narracji całej produkcji. Gracze, którzy grali w archaiczną “jedynkę”, ale również ci, którzy nie mieli z nią styczności, na pewno odnajdą się w tym różnorodnym świecie. Mafia II to gra dla każdego. Przyjmie z otwartymi ramionami tych, którzy uwielbiają ciekawą historię, ale także tych, którzy pragną wrażeń związanych z modelem ogólnej rozgrywki. Mafia II posiada wszystko to, co powinna posiadać dobra, gangsterska historia. Sama tematyka gry posiada liczne momenty, które nawiązują do protoplasty powstawania tego typu udanych tytułów, czyli znanej chyba przez wszystkich trylogii Ojca Chrzestnego, wybitnego reżysera Francisa Forda Coppoli. Produkcja 2K Czech składa hołd jego pracy i przenosi sposób opowiadania gangsterskiej historii na zupełnie nowy poziom, którym jest ujęcie tego typu narracji w odpowiedni sposób w grze komputerowej. Mafii II się to udało i gra dostarczyła adekwatnego rodzaju rozgrywki i wrażeń, których nie powstydziłaby się żadna gra z serii Grand Theft Auto.

2K Czech to czeski producent gier komputerowych, który posiada bogatą historię jeśli chodzi o stworzone tytuły. Należą do nich między innymi:
-Hidden & Dangerous,
-Hidden & Dangerous 2 Sabre Squadron,
-Top Spin 4.
Wszystkie wymienione gry w pewien sposób przyczyniły się do powstania kultowej Mafii II. Sama historia firmy sprawia, że zapoznanie się z drugą część Mafii to kusząca propozycja dla każdego gracza.

Gracz może zaopatrzyć się w Mafię II na stronie internetowej keyzone.pl. Atrakcyjne warunki i inne gry w ofercie tej wartościowej strony sprawiają, że jest to idealna przystań dla każdego konsumenta kultowych gier. Zainteresowany gracz może wcielić się w gangstera i przeżywać jego bogatą historię już dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *