Heroes 3 Download

heroes 3 download

Heroes 3 Download czyli Heroes 3 do pobrania w pełnej wersji. Bez żadnego klucza czy innych dodatkowych elementów. Pobierz grę i ciesz się grą! Heroes of Might and Magic III jest jedną z najsłynniejszych gier strategicznych na świecie. Została stworzona przez New World Computing, które w późniejszym czasie weszło w skład The 3DO Company.

Popularność produkcji

Pomimu upływu lat gra cały czas cieszy się dużą popularnością oraz jest uznawana przez większość graczy za produkcję legendarną. Heroes 3 download jest dostępny na stronie keyzone.pl skąd można pobrać pełną wersję gry i cieszyć się rozgrywką. Wymagania sprzętowe są naprawdę niskie, dlatego nawet osoby nie posiadające dobrego sprzętu powinny poradzić sobie z instalacją oraz włączeniem gry. Minimalna pamięć RAM-u potrzebna do płynnej rozgrywki to zaledwie 32 MB, natomiast procesor musi posiadać minimum 133 Mhz. Warto również pamiętać, że na dysku twardym powinno być około 100 MB wolnego miejsca.

Wymagania sprzętowe

Obecnie większość osób posiada znacznie lepsze komputery, dlatego takie wymagania sprzętowe nie powinny dla nikogo stanowić problemu. Pomimo niskich wymagań grafika prezentuje się naprawdę dobrze. Świetnie zostały odwzorowane zamki, pola bitwy oraz jednostki. Na uwagę zasługuje fakt, że każda lokacja była początkowo tworzona w 3D przy użyciu wysokiej rozdzielczości, natomiast dopiero później było to przetwarzane na grafikę 2D. Takie rozwiązanie sprawiło, że oprawa graficzna mogła pozostać na wysokim poziomie przy zachowaniu niewielkich wymagań systemowych. Głównym celem gry jest oczywiście pokonanie przeciwnika, ale bardzo ważne jest także zbieranie artefaktów oraz oznaczenie kopalni lub siedliska. Niektóre zadania są ograniczone limitem czasowym, dlatego trzeba zachować uwagę przez cały czas.

Wybór kampanii

heroes 3 download
Żeby osiągnąć sukces trzeba podejmować przemyślane pod względem strategicznym decyzje, ponieważ każdy ruch ma bezpośrednie przełożenie na przyszłość. Podstawowa wersja gry oferuje aż siedem kampanii. Do wyboru mamy różne frakcje oraz bohaterów. Warto zauważyć, że ukończenie wszystkich misji głównych odblokowuje dodatkową ósmą kampanię. Heroes 3 do pobrania jest jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł w przeglądarce internetowej. Nie jest to nic dziwnego, ponieważ produkcja osiągnęła ogromny sukces i wzbudziła niezwykle duże zainteresowanie wśród społeczności graczy na całym świecie. Główną zaletą Heroes 3 jest przemyślana fabuła oraz liczba frakcji i bohaterów. Dzięki temu gracz może liczyć na dużą liczbę godzin rozgrywki. Edytor map także jest bardzo czytelny oraz przyjazny dla użytkownika. Pierwszy raz w historii Heroes można prowadzić rozgrywkę w podziemiach. Po wielkim sukcesie podstawowej wersji gry twórcy postanowili stworzyć dodatki.

Pobierz Heroes 3

Pierwszy oficjalny dodatek to Ostrze Armagedonu, który miał swoją premierę 30 września 1999 roku. W Polsce został wydany 10 grudnia 1999 roku, czyli ponad dwa miesiące później. Wymagania sprzętowe w przypadku dodatkowej wersji gry wyglądały tak samo jak wcześniej. Jedynym obligatoryjnym warunkiem była zainstalowana podstawowa wersja Heroes III. Dzięki rozszerzeniu gracze mogli poznać nowe scenariusze rozgrywki. Jednocześnie został dodany generator map losowych oraz sześć całkowicie nowych kampanii. Rozszerzono również lokacje oraz dodane zostały neutralne jednostki. Ciekawym rozwiązaniem była również możliwość werbowania wojsk w przypadku odpowiedniego poziomu rozbudowy danego budynku. Dzięki temu gracze mogli korzystać z jednostek specjalnych, których nie było w podstawowej wersji gry. Jednak najciekawszą nowością było wprowadzenie frakcji Wrót Żywiołów. Było to miasto żywiołaków, jednak nie została odebrana dobrze przez graczy.

heroes 3 pobierz

Fabuła dodatkowej wersji gry

Wiele osób uważało, że dodatek nie był odpowiednio dopracowany. Jeżeli twórcy poświęciliby temu więcej czasu może taka sytuacja nie miałaby miejsca. Warto zauważyć, że w dodatkowej wersji Heroes 3 zmianie uległa fabuła. Pojawił się Lucyfer Kreegan, który jest diabłem pochodzącym z Eeofol. Zadaniem gracza jest ochrona magicznego świata przed tym przeciwnikiem. Głównym celem Lucyfera jest zniszczenie świata przy użyciu Ostrza Armageddonu, który jest legendarną bronią. Uratować świat mają Królowa Katarzyna, Roland, a także Gelu, który jest elfem. Do gry został wydany również drugi oficjalny dodatek. Nazwany został Cień Śmierci i do jego instalacji nie jest wymagane posiadanie podstawowej wersji gry. Swoją premierę w Polsce miał 18 lutego 2001 roku. Do jego uruchomienia potrzebny był nieco lepszy zestaw komputerowy, jednak wymagania sprzętowe cały czas pozostały na niskim poziomie.

Łączenie artefaktów w Heroes 3

W nowym dodatku gracze mieli możliwość połączenia zebranych artefaktów w jeden przedmiot posiadający ogromną moc. Cień Śmierci złożony jest aż z siedmiu kampanii, które przedstawiają historię Sandro, który jest początkującym adeptem sztuk magicznych. Na mapie zostały również dodane nowe lokacje, a jednostkom, które dokonywały oblężenia zostały zadawane obrażenia w momencie przechodzenia przez fosę. Jednocześnie gra została poszerzona o nowe scenariusze. Heroes 3 jest bez wątpienia grą ponadczasową, która zostanie zapamiętana przez graczy na całym świecie. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest niepowtarzalny klimat produkcji oraz fabuła.

heroes 3 download pl

Przy takich atrybutach grafika odgrywa drugorzędną rolę i nikt nie przykłada do niej większej uwagi. Wiele elementów sprawia, że Heroes jest produkcją kultową, jednak jednym z najważniejszych czynników jest możliwość rozgrywki multiplayer.

Rozgrywka multiplayer

Na początku XXI wieku nie każdy miał dostęp do komputera, a tylko nieliczne jednostki posiadały internet. W Heroes 3 można było grać w kilka osób na jednym komputerze. Baśniowy świat smoków, elfów oraz krasnoludów jest doskonale przedstawiony i pozwala wczuć się w rolę bohaterów. Warto również zauważyć, że gra otrzymała same pozytywne oceny od czasopism komputerowych przeznaczonych dla fanów gier. Rozgrywka toczyła się na różnych planszach i wymagała umiejętności strategicznego oraz analitycznego myślenia. Dopiero bezpośrednia bitwa weryfikowała prawdziwe umiejętności graczy. Czasami niewielkie niuanse decydują o tym jakie będzie ostateczne rozstrzygnięcie bitwy. Gracz musi przez cały czas myśleć jakie budynki rozbudowywać oraz w jaki sposób rekrutować jednostki, żeby stworzyć niezwyciężoną armię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *