GTA Vice City Download

gta vice city download

GTA Vice City Download PL – czyli pełna wersja GTA VC do pobrania na PC – tylko u nas znajdziesz najszybszy instalator, który poprowadzi Cię krok po kroku.

GTA Vice City Download

GTA Vice City Download to kolejna odsłona sławnego cyklu Grand Theft Auto i pierwsza część, której akcja toczy się w tytułowym mieście Vice City. Ta część serii jest również prequelem poprzedniej gry z tej franczyzy, czyli Grand Theft Auto III, której akcja dzieje się w 2001 roku. Kolejna produkcja Rockstar Games spotkała się z bardzo pozytywnymi ocenami wśród krytyków i została bardzo ciepło przyjęta przez większość wymagających graczy.

GTA Vice City Pobierz to gra posługująca się głównie fikcyjnymi wydarzeniami w celu opowiadania atrakcyjnej fabuły, ale samo Vice City oparte jest na mieście Miami w stanie Floryda w 1986 roku. Wiele szczegółów zostało zapożyczonych z kultowego jak sama gra filmu Briana De Palmy. Mam tutaj na myśli Człowieka z blizną i chodzi mi o na przykład jedyną w swoim rodzaju rezydencję Vercettiego oraz walkę, która ma miejsce pod koniec gry.

Fabuła gry pozwala nam poznać losy charyzmatycznego Tommy’ego Vercettiego, który dopiero opuścił zakład karny i rozpoczął dalszą współpracę ze swoim byłym przełożonym, czyli Sonnym Forellim. To by było na tyle, jeśli nie chcecie przeczytać tutaj żadnych kluczowych informacji na temat tej nietuzinkowej fabuły. Pewne jest to, że dostarczy Wam ona wszystkich emocjonalnych doznań, których potrzebuje każdy zjadacz popkultury.

gta vice city download pl

Gra zawiera w sobie wiele różnych wątków, które nie pozwolą na nudę. Świetnie napisane sekwencje GTA VC POBIERZ to znak rozpoznawczy tego tytułu i początek rewelacyjnej narracji, która wpłynęła na sposób opowiadania historii przez inne tytuły wytwórni gier Rockstar Games. Wątki, o których wspomniałem to chronologicznie:
-wątek ochroniarski,
-wątek samochodowy,
-wątek napadu,
-wątek destylarniany,
-wątek filmowy,
-wątek striptizowy,
-wątek taksówkarski,
-wątek przystani,
-wątek drukarski.
Jest tego bardzo dużo, ale nie przytłoczy to gracza, zapewniając mu odpowiedniego rodzaju, wyważoną rozrywkę. Ukończenie każdego wątku daje ogrom zabawy, ale jednocześnie pozwala na odblokowanie w grze nowych możliwości. Mam tutaj na myśli na przykład nowe rodzaje broni, które w serii Grand Theft Auto są nieodzowną częścią świata przedstawionego. Jest to broń mniejszego kalibru tak jak między innymi karabin maszynowy, kończąc na arsenale większego kalibru, którym jest unikatowa bazooka. Możliwy do zakupu arsenał po ukończeniu jednego, konkretnego wątku, z pewnością zapewni Wam wprowadzenie trochę świeżości do poznanego przez Was dotychczas rodzaju rozgrywki.

GTA Vice City do pobrania

W trakcie gry w Grand Theft Auto Vice CIty Bez Klucza poznacie wiele różnorodnych postaci, których charaktery zapisały się na kartach współczesnej popkultury. Możliwe, że nie aż tak bardzo jak wizerunki z gier takich jak Grand Theft Auto V, czy Grand Theft Auto San Andreas, ale na pewno wywarły one i tak kolosalny wpływ na dalsze tworzenie postaci tej franczyzy. Wcześniej wspomniane postacie to między innymi:
-Sonny Forelli,
-Ken Rosenberg,
-Mercedes Cortez,
-Avery Carrington,
-Big Mitch Baker,
-Umberto Robina,
-Juan Garcia Cortez,
-główny bohater Thomas „Tommy” Vercetti.
Wiele z tych, ale również innych postaci znienawidzicie, bądź pokochacie.

gta vice city download na pc

Grand Theft Auto Vice City, dzięki byciu prekursorem budowania otwartego świata prezentuje graczowi nowe możliwości rozgrywki, które w tamtych czasach były niemożliwą rewolucją. Możecie poznać kawałek historii gier, która wpłynęła na przykład na jeszcze bardziej kultowe produkcje takie jak Grand Theft Auto San Andreas. Miasto Vice CIty podzielone jest na dwie centralne wyspy, czyli Vice City Beach i Vice City Mainland. Mamy również do dyspozycji mniejsze wyspy takie jak Wyspa Prawn i Wyspa Starfish, ale także Leaf Links. Wszystkie, jeszcze mniejsze części mapy, czyli dzielnice w grze posiadają również swoje nazwy, a są to:
-Washington Beach,
-Mała Hawana,
-Małe Haiti,
-Vice Port,
-Ocean Beach.
Sami widzicie, to rozległy świat czekający na każdego gracza, który chce poświęcić wiele godzin na jego dogłębne odkrywanie.

gta vice city do pobrania

Ten tytuł wywołał również wiele kontrowersji wśród różnych grup społecznych. Gra Grand Theft Auto Vice City została uznana przez te osoby za bardzo drastyczną i wulgarną grę. Niektórzy opiekunowie dzieci sugerowali również, że wydarzenia dziejące się podczas rozgrywki mogą mieć wpływ na ich osobowość, tworząc z nich kryminalistów. Była to kontynuacja trwających do dziś kontrowersji rozpoczętych w głównym stopniu przez na przykład film “Kill Bill” popularnego reżysera Quentina Tarantino. My, gracze i tak wiemy, że tego typu “prześladowania” naszej ulubionej formy rozrywki się nie skończą, ale również wiemy, że stworzenie z konkretnego gracza przestępcy poprzez granie w jego ulubioną produkcję nie zrobi z niego kryminalisty.

Dla ciekawostki 3 grudnia 2003, Kubańczycy i Haitańczycy spotkali się na Florydzie w celu zaprotestowania przeciw Grand Theft Auto Vice City. Twierdzili oni, że jedna z misji mających miejsce w grze zachęca graczy do krzywdzenia imigrantów z obydwu tych narodowości. W tym przypadku Rockstar Games wydał odpowiednie oświadczenie i zgodził się z tym, że zaniepokojenie protestujących jest w pewien sposób uzasadnione. Przyczyniło się to do usunięcia szczególnie krzywdzących linii dialogowych. Skutkiem tych działań było również zmienienie w Grand Theft Auto San Andreas prawdziwych nazw gangów na fikcyjne powodując brak wystąpienia tego typu kontrowersji w kolejnej produkcji tego studia.

gta vice city download

Pobierz GTA Vice City na PC

Rockstar Games to producent tytułów takich jak Grand Theft Auto V, Grand Theft Auto IV, Red Dead Redemption 2 i Grand Theft Auto San Andreas, a więc zaopatrzenie się w Grand Theft Auto Vice City pozwoli Wam na poznanie początków tego kultowego już studia. Czy trzeba mówić coś więcej, aby zachęcić konsumenta do tego, aby stał się szczęśliwym posiadaczem GTA VC?

Grę GTA Vice City Download PL znajdziecie w atrakcyjnej dla każdego gracza ofercie – po prostu kliknij, pobierz i graj! Nie możecie przegapić takiej okazji, jeśli chcecie przejść tego klasyka na jak najlepszych i przyjaznych dla siebie warunkach. Keyzone.pl to jedyna tego typu odpowiedź na zdobycie Grand Theft Auto Vice City Bez Klucza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *