GTA San Andreas Download

gta san andreas pobierz

GTA San Andreas Download Bez Klucza już na naszej stronie. Pobierz pełną wersję GTA SA i przenieś się do Los Santos już dziś. Grand Theft Auto San Andreas to gra stworzona przez specjalistów z Rockstar North. Rockstar Games odpowiada natomiast za samo jej wydanie. W sprzedaży pojawiła się 25 października 2004, ale tylko dostępna na platformę PlayStation 2. Użytkownicy komputerów stacjonarnych oraz konsoli Xbox musieli poczekać aż do 7 czerwca 2005 roku.

GTA San Andreas Download

Przed rozpoczęciem rozgrywki warto zobaczyć filmy instruktażowe dostępne na youtubie oraz przejrzeć poradniki dostępne w internecie. Niektóre porady okazują się bardzo przydatne, ponieważ w późniejszym etapie można łatwiej wyczuć mechanikę oraz działanie gry. Warto zauważyć, że można modyfikować fizyczne cechy bohatera w gta san andreas pobierz jest jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł wśród internautów. Gra jest niezwykle realistyczna, ponieważ żeby nie doprowadzić głównego bohatera do śmierci z powodu głodu, musimy regularnie odwiedzać restauracje oraz inne punkty, w których można uzyskać posiłek.

gta san andreas download bez klucza

Rozwój postaci

Można również uprawiać sporty, takie jak jazda na rowerze oraz siłownia. Jeżeli czujemy taką potrzebę to możemy również w GTA wyjść pobiegać. Regularne wizyty na siłowni sprawią, że kondycja bohatera będzie w znacznie lepszym stanie, dzięki czemu będzie mógł szybciej biegać. Takie działania mogą doprowadzić do uzyskiwania lepszych wyników podczas sprintu. Jednocześnie poprawi się sylwetka, a bohater będzie miał większe szanse podczas starć z napotkanymi przeciwnikami. GTA San Andreas download jest dostępny na stronie keyzone.pl. Pod adresem tej witryny można pobrać pełną wersję gry, a także inne popularne tytuły znane wśród graczy.

 

GTA San Andreas – Pobierz bez klucza

Celem twórców było jak najlepsze odwzorowanie rzeczywistości, żeby gracz mógł się wczuć w rozgrywkę, tak jakby zdarzenia, które mają miejsce wyglądały na całkowicie realne. Jeżeli nasz bohater ćwiczy pewne umiejętności przez długi czas to jego wartość się zwiększa. Prowadzenie samochodów jest naprawdę ciężkim zadaniem dla osób, które nie miały wcześniej styczności z tego typu grami. Samochody wydają się ciężkie i mało zwrotne, dlatego trzeba trochę poćwiczyć, żeby złapać wprawę. W grze dostępna jest szkoła jazdy zlokalizowana w San Fierro.

gta san andreas pobierz

W internecie można znaleźć jej dokładne położenie. Jest to miejsce szczególnie warte uwagi, ponieważ umożliwia trening jazdy samochodem. Jeżeli pomyślnie ukończymy szkołę jazdy to mamy szansę otrzymać nagrodę w postaci samochodu, który nie był wcześniej dostępny.

Najważniejsze elementy rozgrywki

Niezwykle ważnym elementem rozgrywki jest szacunek. Im dłuższa fabuła, tym większy wskaźnik respektu, jednak zadania poboczne również mają znaczący wpływ na ten parametr. Jeżeli nasz bohater będzie miał odpowiednio wysoki poziom szacunku to z łatwością będzie mógł zatrudniać gangsterów przebywających w innych miastach. Zamalowanie tagu jest początkowym zadaniem naszego bohatera. Naszym celem jest znalezienie graffitti należącego do wrogiego gangu i skreślenie go przy użyciu spraya. Warto zauważyć, że liczba tagów do zamalowania jest naprawdę duża i wynosi ponad sto. Jeżeli pomyślnie uda się zakończyć to zadanie bohater otrzyma AK-47 oraz koktajl Mołotowa. W pakiecie można również otrzymać shotguna oraz TEC 9. Wśród społeczności internetowej panuje przekonanie, że ciężko znaleźć działający gta sa download.

Pobranie gta sa oraz instalacja gry

Jednak taka wersja oprogramowania jest dostępna na keyzone.pl do pobrania na komputer osobisty. W grze występują również ostrygi, które poprawiają wydolność płuc bohatera oraz zwiększają jego powodzenie wśród osób u płci przeciwnej. Dzięki jedzeniu ostryg znacznie łatwiej będzie nawiązać konkretną relację z kobietą, dlatego warto o nich pamiętać. W całej rozgrywce jest jednak ograniczona liczba tych surowców i wynosi ona 50. Nie należy zapominać o zbieraniu podkow, które umożliwiają odblokowanie specjalnego ekwipunku bojowego. Niektóre podkowy są łatwo dostępne, natomiast pozostałe są dobrze ukryte i trzeba się postarać, żeby je znaleźć. W rozgrywce chodzi o to, żeby zebrać bogaty oraz dobrze pasujący do siebia arsenał.

Wątki poboczne

Należy koniecznie zatrzymywać się przy różowych ikonkach, które pozwalają wykonać zdjęcie. Jeżeli bohater wykona takich zdjęć pięćdziesiąt to otrzyma nagrodę w postaci 100 tysięcy dolarów oraz dodatkowo rzadkie rodzaje broni. Fabuła jest bardzo rozległa i dlatego zebranie wszystkich ukrytych artefaktów nie jest potrzebne do pozytywnego ukończenia rozgrywki. Najważniejszym zadaniem gracza jest ukończenie głównego wątku fabuły oraz wykonanie drobnych misji pobocznych. Szukanie artefaktów oraz skrytek, a także możliwość ukończenia szkoły są dodatkowymi atrakcjami stworzonymi przez twórców w celu zatrzymania graczy na dłużej. Warto zauważyć, że w GTA jest również dostępna możliwość nauki sztuk walki.

Mapa rozgrywki

gta san andreas do pobrania
Akcja rozgrywa się w San Andreas, która jest wyspą złożoną z trzech dużych miast. Są to Los Santos, San Fierro oraz Las Venturas. Są one wzorowane na realnie istniejących metropoliach i autorzy przyłożyli dużą uwagę do tego, żeby wszystkie szczegóły się zgadzały. Główny bohater Johnson, nazywany również jako CJ po wielu latach na obczyźnie wraca do rodzinnego miasta na pogrzeb własnej matki. W tym samym czasie gang jego brata przeżywa ciężki okres, ponieważ zdobywane dochody nie są wystarczające. CJ postanawia pomóc bratu i zostać w rodzinnym mieście do czasu, aż sytuacja nie ulegnie poprawie.

Silnik graficzny

Pierwszego dnia rozgrywki skorumpowani policjanci starają się wrobić głównego bohatera w zabójstwo, za które nie jest odpowiedzialny. Pomimu upływu lat grafika jest cały czas na wysokim poziomie, ponieważ w grze został użyty silnik 3D RenderWare, który jest niezwykle wydolny i potrafi pracować przy bardzo wymagających produkcjach. Mapa świata jest bardzo zróżnicowana, a poszczególne miejsca nie są do siebie wcale podobne. Ciekawe są również interakcje z przypadkowymi przechodniami, którzy mogą się do nas uśmiechnąć oraz obrzucać obelgami. Bohaterem można poruszać się pieszo, ale znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z auta. Dzięki temu uda się znacznie szybciej dostać w docelowe miejsce. Najważniejsza w grze jest zręczność oraz umiejętność logicznego myślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *