GTA 5 Download – Pełna Wersja

gta 5 download

GTA 5 to kultowa gra, która zdążyła podbić serca graczy na całym świecie. Wciel się we Franklina, Michaela oraz Trevora. Dokładnie – aż 3 postaci! 🙂 Pobierz GTA 5 w pełnej wersji i wskocz do odświeżonego Los Santos. Gwarantujemy w 100% bezpieczny download gta 5 w pełnej wersji, które działa cały czas!

GTA V Download

Udostępniamy Ci najlepsze źródło do pobrania GTA 5 w Pełnej Wersji PL. GTA 5 Download bez klucza – czyli nie potrzebujecie nic, oprócz pobrania gry, zainstalowania i… grania!

GTA 5 – Opis Gry

Wszystko w tej grze ocieka satyrą: wdziera się w pokolenie milenialsów, celebrytów, klasę średnią, media… WSZYSTKO! Nic nie jest bezpieczne biorąc pod uwagę postawę Rockstara.

Fabuła GTA 5 PL to właściwie klasyka – jak to w GTA – strzelaniny z dziesiątkami policjantów, latanie samolotami, skakanie ze spadochronem, i mega, mega ciekawe misje. Jedna z ciekawszych fabuł jeśli chodzi o całą serię Grand Theft Auto.

Wkrótce udostępnimy Wam link, przez który pobierzecie instalator gry. Instalator GTA 5 bez klucza mało waży i działa w intuicyjny sposób. Z pewnością każdy z Was sobie poradzi.

GTA 5 do pobrania w pełnej wersji daje więc możliwość zagrania w najnowszą wersję kultowej serii jeszcze dzisiaj. Zapewne zaraz pobierzesz i zainstalujesz grę, więc po krótce wytłumaczymy, jak to będzie wyglądało: najpierw zaczynasz jako Michael, następnie poznasz Franklina, a na koniec będziesz byłym przyjacielem Michaela – Trevorem. No cóż, każda postać ma coś szczególnego 🙂

GTA 5 – zalecane parametry komputera

Zalecane parametry PC to:

System operacyjny: Windows 8.1 64-bitowy, Windows 8 64-bitowy, Windows 7 64-bitowy z dodatkiem Service Pack 1
Procesor: Intel Core i5 3470 @ 3,2GHZ (4 procesory) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 procesorów)
Pamięć: 8 GB
Karta graficzna: Nvidia GTX 660 2 GB / AMD HD7870 2 GB
Karta dźwiękowa: w 100% kompatybilna z DirectX 10
Miejsce na dysku: 65 GB Dysk DVD

Nie jest to jednak minimum. Minimalne wymagania znajdziesz poniżej:

System operacyjny: Windows 8.1 64-bitowy, Windows 8 64-bitowy, Windows 7 64-bitowy z dodatkiem Service Pack 1, Windows Vista 64-bitowy z dodatkiem Service Pack 2 * (* karta graficzna Nvidia zalecana w przypadku systemu operacyjnego Vista)
Procesor: czterordzeniowy procesor Intel Core 2 Q6600 @ 2,40 GHz (4 rdzenie) / czterordzeniowy procesor AMD Phenom 9850 (4 rdzenie) przy 2,5 GHz
Pamięć: 4 GB
Karta graficzna: Nvidia 9800 GT 1 GB / AMD HD 4870 1 GB (DX 10, 10,1, 11)
Karta dźwiękowa: w 100% kompatybilna z DirectX 10
Miejsce na dysku: 65 GB Dysk DVD

Pełna wersja gry GTA 5 do pobrania

Trzeba przyznać – Rockstar zrobił ogromny progress od GTA 4. GTA 5 zdobyło zdecydowanie większą sławę oraz zyski dla firmy. Nie dziwne – GTA Online również jest popularne, i nie dziwi chyba nikogo, że przynosi duże zyski.

Skąd pobrać GTA 5?

U nas! Nasz instalator poprowadzi Cię krok po kroku aż do samego odpalenia GTA 5. Dodatkowo, bez klucza – nie potrzebujesz więc żadnych dodatków, aby zacząć grać 🙂

Miłej gry! Uwaga… gra uzależnia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *