GTA 4 Download

gta 4 download

GTA 4 Download czyli pełna wersja GTA IV do pobrania już u nas! Jesteś tu, bo pewnie wiesz, że jest to jedna z najlepszych gier z serii Grand Theft Auto. Świetnie się składa 🙂

Każdy człowiek w odpowiedni dla siebie sposób zaznaje chwil relaksu. Niejednokrotnie zdarza się tak, iż po dniu pełnym pracy mamy ochotę na odpoczynek. Niektórzy wybierają spędzenie czasu w zaciszu domowym oraz poświęcenie swej uwagi na czytanie książek, czy też na gry komputerowe. Inni z kolei preferują wybór wszelkich aktywności poza domem. Wspomniana druga grupa na ogół wybiera różnego rodzaju sporty czy też długie spacery w ciekawe miejsca. Interesującym rozwiązaniem jest odpoczynek przy grach komputerowych, ponieważ jest to opcja dla każdego. Wybranie idealnej dla siebie gry nie sprawia zbyt dużo trudności. Doświadczeni gracze z pewnością postawią na wybór najnowszych tytułów gier, jednakże nawet starsze gry wciąż miewają swoich fanów. Dlatego też warto poznać kilka ciekawych starszych tytułów. Do tej kategorii należeć będzie Grand Theft Auto IV, czyli inaczej mówiąc GTA 4. Z pewnością jest to opcja, która zainteresuje szerokie grono graczy.

Fabuła gry GTA 4

gta 4 download

Głównym bohaterem GTA IV jest Niko Bellic. Jako imigrant z Serbii przybywa on do Liberty City, w którym rozgrywa się całość fabuły. Niko został zachęcony do przyjazdu za sprawą listów od swego kuzyna Romana. Wspomniany krewny opisując swoje życie pozwolił sobie na spore niedopowiedzenia. Opisane kłamstwa dotyczyły zamożnego stylu życia, które pozbawione było wszelkich problemów czy też zmartwień. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Niko zaraz po swym przyjeździe odkrywa zaskakującą prawdę odnośnie swego kuzyna, a mianowicie dowiaduje się, iż szczęśliwe życie Romana to tylko kłamstwa. W rzeczywistości krewny Niko jest powiązany ze światem przestępczym oraz posiada wiele długów, których nie jest w stanie spłacić. Główny bohater z biegiem czasu poznaje coraz to nowsze osobistości, na zlecenie których wykonuje różnorodne misje, dzięki czemu zdobywa coraz większe doświadczenie.

Wkrótce jego imię zyskuje na wartości, dzięki czemu jego osoba zaczyna wiele znaczyć w świecie przestępczym. Wraz z rozwojem fabuły na jaw wychodzą wszelkie historie związane z przeszłością głównego bohatera. Niko Bellic zjawił się w Liberty City, ponieważ miał cel, a tym celem była zemsta.

GTA 4 Download

Kolejna część z serii gier GTA w podobny sposób pozwala na eksplorowanie świata, jak w częściach poprzednich. Poznawanie świata może odbywać się na pieszo lub też możemy ukraść samochód, którym dotrzemy wszędzie tam, gdzie chcemy. W GTA IV jazda stała się bardziej realistyczna, dzięki czemu zyskuje ona na zadowoleniu graczy. Dzięki dodaniu ulepszeń względem prowadzenia auta, gracze muszą zwracać uwagę na sprawność swego pojazdu. Przykładem może być fakt, iż podczas jazdy nasze auto może zgasnąć, jeśli doświadczy ono wielu uszkodzeń. Dodatkowo, czynność kradzieży samochodu trwa dłużej niż w poprzednich częściach, ponieważ zaraz po wyborze auta nasz główny bohater musi rozbić szybę, a następnie uruchomić silnik. Podróżowanie samochodem urozmaicone zostało dzięki dostępnym stacjom radiowym, które wybiera gracz w zależności od własnych preferencji muzycznych. Podczas całej rozgrywki do naszej dyspozycji oddanych zostało wiele ciekawych miejsc, które możemy odwiedzać. Pośród nich znajdują się takie miejsca jak restauracje, kręgielnie czy też bary, w których nasz główny bohater może się upić.
Na uwagę zasługuje poprawiona grafika w grze, co sprawia, iż wiele obiektów czy też budynków prezentuje się w znacznie ciekawszy sposób. Ponad to, ulepszony został wygląd pojazdów oraz sposób zachowania się ludzi, dzięki czemu gra wydaje się być bardziej realistyczna. Twórcy GTA IV skupili się na wprowadzeniu różnorodności względem spotykanych postaci oraz na ich zachowaniu, które stało się bardziej naturalne. Przechodnie mogą wykonywać znacznie więcej czynności w porównaniu z poprzednimi częściami serii GTA, przykładem może być rozmawianie między sobą, parkowanie swego samochodu czy też kupowanie gazety. Warto również zauważyć, iż ilość postaci zmienia się wraz z warunkami pogodowymi czy też porą dnia, co wydaje się znacznie ciekawsze.
Odkrywając miasto, którym jest Liberty City mamy możliwość poznania wiele ciekawych lokacji oraz ludzi. Niejednokrotnie może zdarzyć się tak, iż nasza postać będzie mogła wejść w interakcje z napotkanym przechodniem. Ponad to, nowo poznane osoby mogą mieć dla nas ciekawe zadania, po wykonaniu których możemy otrzymać pieniądze.


Naszym nadrzędnym celem podczas gry jest kierowaniem się misjami głównymi, które wraz z rozwojem fabuły pozwolą nam na poznanie całej historii. Należy pamiętać o tym, iż GTA IV umożliwia graczom wpływanie na przebieg głównej fabuły za sprawą podejmowanych przez nas decyzji.

gta iv download
Warto zauważyć, iż stworzone na potrzeby gry Liberty City podzielone zostało na pięć dzielnic, a mianowicie są to Broker, Algonquin, Dukes, Bohan i Alderney. Owe dzielnicy wzorowane były na Nowym Jorku oraz na atrakcjach, które w nim się znajdują. Dlatego też, zwiedzanie Liberty City może okazać się niezwykle interesujące.
Podczas gry możemy skorzystać z opcji multiplayer, dzięki czemu jesteśmy w stanie rywalizować z innymi graczami. Dostęp do trybu wieloosobowego możemy uzyskać poprzez skorzystanie z telefonu komórkowego naszej postaci. Taka sposobność z pewnością wpływa na pozytywny odbiór gry przez wymagających graczy.

gta 4 pobierz

Gdzie możemy znaleźć GTA IV download – czyli nasz instalator?

Obecnie istnieje wiele opcji umożliwiających nam zdobycie Grand Theft Auto IV. Interesującą możliwością wydaje się być skorzystanie z naszej strony, która oferuje pobranie różnorodnych gier. Skorzystanie ze strony jest niezwykle łatwe oraz intuicyjne. Naszym pierwszym krokiem powinno być wyszukiwanie opcji pobrania, proponowanym frazami mogą być GTA 4 download, GTA 4 pobierz lub też GTA IV download. Wszystkie wymienione opcje są jak najbardziej poprawne oraz prowadzą do sprawnego zainstalowania gry. Ważnym aspektem może okazać się zapoznanie z wszelkimi wymogami systemowymi danej gry, dzięki czemu będziemy pewni, iż proces instalacji przebiegnie bez komplikacji. Wszelkie potrzebne informacje znaleźć można na stronie keyzone.pl a w razie pytań – jesteśmy do dyspozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *