Gothic 3 Download

gothic 3 download

Gothic 3 Download czyli pobierz pełną wersję najpopularniejszego Gothica z pewnego źródła. Trafiłeś w świetne miejsce – mamy to, czego potrzebujesz!

Pobierz Gothic 3

Gothic 3 to kolejna odsłona popularnej serii gier RPG, która zyskała szeroki grono fanów. Producentem jest studio Piranha Bytes, a wydawcą JoWooD Entertainment AG. Polski wydawca to CD Projekt S.A. Opisywana produkcja z pewnością zachwyci tych, którzy uwielbiają klimat fantasy. Twórcy zadbali o to, aby rozgrywka była ekscytująca, a zarazem pobudzająca wyobraźnię.

gothic 3 download pl

Świat złożony z trzech krain

Chcesz zagwarantować sobie wiele godzin nieprzeciętnej rozrywki? Gothic 3 pobierz i przenieś się do wirtualnego świata złożonego z trzech krain. Pierwsza z nich to pustynia Varrantu. Możesz przenieść się z niej do lodowego królestwa, czyli Nordmaru. Rozgrywka ma miejsce również w Myrthanie, gdzie panuje średniowieczny klimat. Każde z miejsc jest zupełnie inne, co pozytywnie wpływa na odczucia gracza podczas zabawy.

Trzeba podkreślić, że twórcy dołożyli wszelkich starań, aby jakość oprawy graficznej znajdowała się na najwyższym poziomie. Nie trzeba martwić się o niedociągnięcia widoczne gołym okiem. Warto jest jednak zainstalować łatki, które zostały wypuszczone przez producentów po premierze. To właśnie od przyczyniają się do poprawy stanu technicznego.

Walka z orkami

Osoby, które miały styczność z drugą częścią gry z pewnością wiedzą, że ludzie odnieśli porażkę w walce z orkami. Część z nich została zniewolona, a część zgodziła się na pracę dla groźnego przeciwnika. Król Rhobar zdecydował się na ucieczkę do stolicy (Vengardzie), gdzie znalazł schronienie pod osłoną magicznej bariery. Oczywiście towarzyszą mu wierni sprzymierzeńcy, czyli Lee, Lester, Gorn,, Milten, i Diego.

Chcesz wcielić się w skórę króla Rhobara? Pobierz Gothic 3 download, aby rozpocząć przygodę. Po dotarciu do Myrthany rozpoczyna się bezwzględna walka z okupantem. Oczywiście nie będzie ona łatwa, a więc należy wykazać się nie lada sprytem i odwagą. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Pomoc towarzyszy może okazać się prawdziwym wybawieniem.

Wolna wola

Interesuje Cię Gothic 3 do pobrania? Zainstaluj grę, aby zdecydować o dalszych losach świata. Na uwagę zasługuje fakt, że gracz posiada wolną wolę. Nie istnieje tutaj jeden scenariusz rozgrywki, co można uznać za ogromną zaletę. Myślisz, że walka z orkami jest jedyną opcją? Nic bardziej mylnego! Główny bohater może ukrywać się w lesie, dołączyć do społeczności zamieszkującej pustynię, a nawet rozpocząć pracę u wroga. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji!

Poczynania gracza nie są ograniczane przez scenariusz twórców, dzięki czemu zabawa jest o wiele bardziej wciągająca. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby odkryć produkcję kilka razy. Tutaj nie ma miejsca na nudę, co potwierdzają liczne pozytywne opinie zadowolonych graczów. Warto przekonać się o tym na własnej skórze.

Rozwój postaci

W trzeciej odsłonie Gothic nie kreujemy własnej postaci, co dla niektórych może stanowić minus. Atutem jest jednak rozbudowany system rozwoju bohatera. W dużej mierze to od nas zależy, jak będą kształtować się jego cechy. Zapewnia to wiele zalet. W prezentowanej odsłonie znacznie łatwiej obsługiwać miecz. Ponadto, istnieje możliwość walki przy użyciu dwóch mieczy, dzięki czemu staje się ona jeszcze bardziej skuteczna.

Atutem jest fakt, że możemy rozwijać nasza postać w dowolnie wybranym kierunku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby trenowała ona łucznictwo lub magię. Pamiętajmy, że technik walki jest wiele, a więc nie musimy ograniczać się do klasycznej broni. Nadprzyrodzone umiejętności mogą okazać się tym, co poprowadzi nas do zwycięstwa!

Pradawna wiedza

W Gothic 3 magia wygląda nieco inaczej, niż w poprzednich częściach. W tej części mamy do czynienia z nekromantą Xardesa, która opiera się na pradawnej wiedzy. Z pewnością dla wielu graczów jest to plus, ponieważ możemy uniknąć starych i dobrze znanych schematów. Powiew świeżości zawsze jest mile widziany!

Oczywiście pradawną wiedzę należy stopniowo przyswajać. Nie można oczekiwać, że już na starcie zyskamy dostęp do najbardziej zaawansowanych zaklęć, które zgładzą przeciwnika. Na specjalną uwagę zasługuje atak w postaci ognistej kuli oraz ognistego deszczu. Podstawowy zestaw czarów jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki nim walka z oponentem może stać się niezwykle spektakularna!

gothic 3 pobierz

Urozmaicone otoczenie

Ogromnym plusem trzeciej części Gothic jest urozmaicone otoczenie, dzięki któremu można uniknąć monotonii. W grze znajduje się aż 20 miast, które zamieszkiwane są przez różne społeczności ludzkie. Każde z nich prezentuje się nieco inaczej, a więc warto bliżej przyjrzeć się panującym tam zwyczajom. Twórcy nie zapomnieli nawet o roślinności, która sprawia wrażenie niezwykle realistycznej.

Bogactwo flory i fauny to nie wszystko! Trzeba wspomnieć o cyklu dobowym, który w dużej mierze decyduje o przebiegu rozgrywki. Wszystko ma swoje określone miejsce oraz porę. Nawet najmniejsze szczegóły decydują o tym, jak będzie przebiegać zabawa. Właśnie dlatego warto jest bacznie obserwować to, co znajduje się w pobliżu.

Ponad 600 misji do wykonania

W Gothic 3 na gracza czeka ponad 600 różnych misji do wykonania. To wyśmienita opcja dla tych, którzy nie znoszą nudy. Warto dodać, że swoboda podczas podejmowania decyzji nie zawsze jest zaletą. Jeśli się pomylisz, to możesz zaszkodzić kierowanej postaci i nie osiągnąć zamierzonych efektów! Właśnie dlatego warto jest każdy wybór dokładnie przemyśleć. Oczywiście nie oznacza to, ze spontaniczne decyzje są złe – mogą zapewnić wiele niespodzianek.

Nasz bohater może próbować wielu różnych rzeczy. Może rozwijać się pod względem rzemiosła, a nawet sztuki kulinarnej! To niebanalne przerywniki, które pozwalają się zrelaksować i przetestować nowe czynności. Ważne jest jednak to, aby zachować czujność. Nigdy nie wiadomo, kiedy przeciwnik zdecyduje się na atak.

gothic 3 download

W prezentowanej produkcji dostępny jest wyłącznie tryb single player, który oznacza zabawę w pojedynkę. Twórcy nie przewidzieli rozgrywki wieloosobowej, co rozczarowało wielu graczów. Nie jest to jednak na tyle znacząca wada, aby zrezygnować z przetestowania gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *