Forza Horizon 4 Download

forza horizon 4 download

Forza Horizon 4 Download czyli instalator pełnej wersji Forza Horizon 4 na PC do pobrania. Pobierz z pewnego źródła i zagraj jeszcze dzisiaj!

Gry wyścigowe to jedna z najpopularniejszych gałęzi całego świata gamingu. Pierwszą gra z tej serii została stworzona w 1974 roku a jej nazwa to Gran Trak 10. Oczywiście początkowe tytuły ciężko w jakikolwiek sposób porównywać z najpopularniejszymi współczesnymi grami. Dzisiaj gry wyścigowe zapewniają nam przepiękną grafikę wraz ze znakomitym systemem sterowania, czego najlepszym przykładem jest gra Forza Horizon 4 której download znajdziecie na naszej stronie.

Seria Forza

Jest to jedno z najpopularniejszych kontinuum w świecie gier wyścigowych. Pierwszy tytuł ukazał się w 2005r. pod nazwą Forza Motorsport, a do dzisiaj powstało łącznie 11 gier pod tym szyldem. Wszystkie gry wydane w serii Forza Horizon cechuje tzw. otwarty świat. Oznacza to, że możemy swobodnie podróżować po mapie, wyruszając w miejsca, w które mamy ochotę. Wyścigów nie wybieramy z menu, lecz musimy dojechać w odpowiednią lokalizację, aby je zacząć. Gry tego typu, nie tylko wyścigowe zyskują coraz większą popularność. Nie zawsze przecież mamy ochotę na realizowanie fabuły, czasem chcemy po prostu wybrać się na zwiedzanie i poczuć klimat świata, który został stworzony przez autorów gry.

Forza Horizon 4 Download na PC

Czwarty tytuł z serii Forza Horizon ukazał się 2 października 2008 roku na platformę PC, jak i Xbox. Tym razem gracz dostał możliwość eksplorowania Wielkiej Brytanii – jest to powrót do Europy po osadzonej w Australii trzeciej części serii. W grze Forza Horzion 4 pc download mamy możliwość wypróbowania każdego ze 450 licencjonowanych samochodów. Każdy z nich będzie mogli ulepszać i modyfikować w miarę postępów w grze. Co ciekawe, modyfikować można również kierowcę, a dokładnie jego kombinezon. W grze będziemy mogli zasiąść za kierownicą nie tylko superszybkich aut wyścigowych, lecz także aut terenowych, jak i prawdziwych klasyków motoryzacji.

Ciekawą innowacją jest zmieniający się system pór roku. Zmieniają się one dokładnie co tydzień, przez co rozgrywka staje się dużo bardziej ciekawa. Nie można przecież zakładać, że samochód będzie prowadzić się tak samo na suchej letniej szosie i na oblodzonym zimowym torze. Co więcej, zimą mamy możliwość dojechania po zamarzniętym jeziorze do wyścigów, które są niedostępne podczas innych pór roku. Twórcy przygotowali kilka trybów rozgrywki. Pierwszy z nich to najbardziej popularny, klasyczny wyścig w którym naszym zadaniem jest wyprzedzić wszystkich przeciwników przed dojechaniem na metę. Co więcej, możemy również wybrać tryb próby czasowej. W skrócie polega on na zaliczeniu checkpointów i minięciu linii mety przed upływem wyznaczonego czasu. Do dyspozycji gracza jest również kilka trybów specjalnych, w których będziemy się ścigać m. in. z motocyklami, czy nawet samolotami.

forza horizon 4 download

Oprawa graficzna dosłownie wciska w fotel. Gra na najwyższych detalach potrafi dać nam naprawdę realistyczne wrażenia z jazdy samochodem. Ponadto, podłączenie kierownicy do komputera pozwoli nam poczuć się jak zawodowy kierowca wyścigowy w jeszcze większym stopniu. Producenci włożyli sporo pracy w przygotowanie tego elementu i optymalizacja względem tego typu kontrolerów jest na naprawdę wysokim poziomie.

Absolutną nowością w Forza Horizon 4 pc download jest możliwość kupowania zamków. Oczywiście możliwość zakupu miejsc na mapie to nic nowego, jednakże posiadanie własnych warowni to już coś! Jednakże nie od razu przejdziemy do tak poważnych zakupów, początkowo na naszej liście znajdować będą się coraz bardziej bogate domy.

Forza Horizon 4 do pobrania – Wymagania techniczne

Według zaleceń producenta, do uruchomienia gry wymagane jest posiadanie procesora równego Intel Core i5-750. Jest to jednostka posiadająca 4 rdzenie i 4 wątki o taktowaniu bazowym 2.67 Ghz. Posiadanie nawet najtańszego procesora z serii AMD Ryzen gwarantuje więc możliwość zagrania w grę Forza Horizon 4 do pobrania za darmo. Jeśli chodzi o pamięć RAM, to potrzebne jest 8 Gb, aby spełnić minimalne rekomendacje. Taka ilość to zdecydowany standard we wszystkich nowych produkcjach, które są w stanie zaoferować nam naprawdę pięknie wyglądającą szatę graficzną.

Przechodząc do karty graficznej, musimy posiadać jednostkę równą co najmniej GeForce GTX 650 Ti lub Radeon R7 250 X. Wymagana ilość VRAM to 1 Gb. Tutaj nie ma więc wygórowanych wymagań, gdyż obie te jednostki nie należą do najnowszych. Jeśli chodzi o system operacyjny, powinien to być Windows 10, wersja 64-bitowa.

Forza Horizon 4 została bardzo dobrze przyjęta w świecie gamingowym. Serwis Metacritic postanowił przyznać temu tytułowi 88/100 punktów. Użytkownicy portalu ocenili grę na 7.8/10. Polscy fani byli nieco bardziej entuzjastyczni, gdyż w 10-stopniowej skali przyznali tej grze aż 8.5 pkt. Dla wielu użytkowników, czwarta odsłona serii Forza Horizon to wyścigowa gra wszech czasów. Na uwagę zasługuje również tryb multiplayer. Mamy tu możliwość grania w grupie przeciwko samochodom sterowanym przez SI, lub w trybie PvP, gdzie ścigamy się wyłącznie z innymi graczami. Takie rozwiązanie gwarantuje nam kolejne długie godziny świetnej rozgrywki, nawet gdybyśmy poznali brytyjskie drogi dostępne w grze wzdłuż i wszerz.

Wbrew pozorom, nie jest to gra wyłącznie dla fanów gier wyścigowych. Stworzenie świata w trybie open world sprawia, że na dobrą sprawę możemy robić w tej grze co chcemy, o zgrozo, nawet jeździć przepisowo. Będzie to jednak ciężkie biorąc pod uwagę jak wiele świetnych samochodów jest dostępnych do odblokowania. Warto zbierać punkty za wyzwania Forzathon, gdyż możemy je wymienić za itemy oraz samochody w sklepiku gry. Swobodna eksploracja brytyjskich posiadłości może sprawić nie mniej frajdy, niż uczestniczenie w wyścigach. Tylko od nas zależy, gdzie poprowadzimy nasze auto. Fani gier wyścigowych powinni koniecznie zaopatrzyć się w kierownicę PC, gdyż mechanika sterowania daje naprawdę świetne odczucia. Brytyjskie scenerie niesamowicie prezentują się również nocą, gdzie odwzorowanie świateł poprawi stworzyć naprawdę zachwycający klimat. Ciężko jest znaleźć konkretną grupę docelową dla tego tytułu. Forza Horizon 4 to gra, która jest w stanie zapewnić dużo przyjemności z gry, każdemu kto w nią zagra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *