FIFA 20 Download

fifa 20 download

Fifa 20 Download z naszej strony w mgnieniu oka! Szybki instalator pełnej wersji FIFA 20 na PC – tylko u nas.

Pobierz FIFA 20

Fifa 20 jest następną odsłoną najpopularniejszej gry piłkarskiej, za którą odpowiedzialne jest studio EA SPORTS. Wszystkie drużyny są wiernie odwzorowane, a sztuczna inteligencja stoi już na znacznie wyższym poziomie niż w poprzednich częściach.

Rozgrywka wieloosobowa

Fifa 20 do pobrania jest dostępna w pełnej wersji na naszej stronie keyzone.pl. Na szczególną uwagę zasługuje tryb VOLTA Football, który został zastosowany po raz pierwszy. Produkcja jest systematycznie rozwijana i oferuje także rozbudowaną rozgrywkę wieloosobową. W grze przedstawieni są realni zawodnicy oraz zespoły. Kluby piłkarskie oraz reprezentacje narodowe są licencjonowane, tak samo jak wszystkie stadiony oraz lokalizacje. Twórcom zależało przede wszystkim na zwiększeniu poziomu realizmu rozgrywki. Sztuczna inteligencja zachowuje się znacznie naturalniej. Widać to bardzo dobrze na przykładzie gry bramkarzy oraz obrońców, którzy stosują zdecydowanie bardziej przemyślane zagrania. Tryb VOLTA Football pozwala grać na boiskach, które znajdują się w nietypowych lokalizacjach, takich jak przejścia podziemne oraz dachy wieżowców.

Gdzie znaleźć pełną wersję do pobrania na PC?

Jest to bardzo ciekawa forma rozgrywki, która z pewnością przypadnie do gustu wielu graczom. Fifa 20 download jest dostępna w polskiej wersji językowej na naszej stronie keyzone i cieszy się dużą popularnością wśród polskiej społeczności graczy. W trybie VOLTA Football gracz może stworzyć własnego avatara płci męskiej lub żeńskiej. Na uwagę zasługuje fakt, że mecze mogą być rozgrywane bez bramkarzy. Do trybu została dołączona również fabuła, w której piłkarz stworzony przez gracza próbuje uzyskać dostęp do prestiżowych mistrzostw ulicznej piłki nożnej, które rozgrywają się w Buenos Aires. Zostały również wprowadzone liczne poprawki oraz zmiany w stosunku do poprzedniej części. Najbardziej zmienione zostały stałe fragmenty gry, w których gracz może dokładnie wycelować oraz nadać piłce rotacji. Dzięki temu wykonywanie rzutów wolnych stało się bardziej skomplikowane, ale jednocześnie ciekawsze.

pobierz fifa 20

Znacznie ciężej wykonać również sztuczki techniczne, ponieważ margines błędów został poszerzony i bardzo łatwo się pogubić podczas dryblingu. Uderzenia z pierwszej piłki są zdecydowanie mniej celne niż w poprzednich częściach, dlatego gracz musi dokładniej podawać. Na uwagę zasługuje fakt, że skuteczność napastników została zwiększona, dzięki czemu łatwiej wykorzystać jest sytuację sam na sam. Ruchy bramkarza stają się wolniejsze w momencie, kiedy kontrolę przejmuje nad nim gracz. Wszystkie zmiany mają na celu większe zaangażowanie graczy oraz urozmaicenie rozgrywki.

Tryby gry

W trybie Ultimate Team zostały wprowadzone wyzwania sezonowe, za które można otrzymać specjalne nagrody. Interfejs jest zdecydowanie bardziej intuicyjny oraz czytelny. Na wyróżnienie zasługuje tryb kariery, który umożliwia korzystanie z konferencji prasowych oraz wywiadów. Warto zwrócić uwagę na morale zawodników oraz całej drużyny, ponieważ odpowiednio zmotywowany zespół ma większe szanse na zwycięstwo. Pobierz fifa 20 ze strony keyzone.pl i rozpocznij tryb kariery, w którym poprowadzisz ulubioną drużynę do zwycięstwa. W grze został zastosowany silnik Frostbite, dzięki czemu oprawa graficzna jest bardzo realistyczna oraz szczegółowa. Mecze komentują Dariusz Szpakowski oraz Jacek Laskowski. Na uwagę zasługuje bardzo dobrze zorganizowana gra w ataku, dzięki której można zdobywać wiele goli. Kluczem do zdobycia bramki jest prawidłowe rozegranie oraz przygotowanie akcji. Akcje ofensywne najlepiej konstruować od razu po przejęciu piłki, ponieważ w ten sposób najłatwiej zaskoczyć przeciwnika. W Fifie 20 szczególnie istotne jest przejęcie kontroli nad środkiem pola. Jest to strategiczny punkt boiska i warto mieć nad nim panowanie.

Licencja na zespoły

Warto zauważyć, że w Fifa 20 download zabraknie Juventusu Turyn, który sprzedał licencję na wyłączność firmie Konami, która jest odpowiedzialna za produkcję Pro Evolution Soccer. Tryb VOLTA umożliwia rozgrywanie meczy, w których drużyny składają się zarówno z kobiet jak i mężczyzn. Jest to zupełna nowość i nigdy wcześniej takie rozwiązanie nie było zaimplementowane. Do ulicznego futbolu zostało przeznaczonych aż sześć aren. Areny znajdują się w realnych miejscach, takich jak Tokio, Amsterdam oraz Brazylia. W tym trybie można stworzyć również własną postać, która będzie dowolnie spersonalizowana.

fifa 20 do pobrania

Każdy może wybrać indywidualny sprzęt, ubiór sportowy, a nawet cechy oraz specjalne umiejętności. Tryb VOLTA umożliwia również rozgrywkę w trybie Kick Off, gdzie dostępne są realne postaci oraz licencjonowane zespoły. Drugim trybem jest World, w którym gracz może otrzymywać wynagrodzenie za wygrane mecze. Wirtualną gotówkę będzie mógł przeznaczyć na odblokowanie specjalnych dodatków dla swojego bohatera. Fizyka gry również została poprawiona, a piłka porusza się po murawie znacznie naturalniej niż wcześniej. Piłkarze poruszają się zwinniej, a drybling został utrudniony.

System poruszania się z piłką na boki

Zdecydowanie trudniej jest minąć obrońcę. W grze został wprowadzony także system poruszania się z piłką na boki, dzięki któremu zarówno gra w ofensywie jak i obronie jest znacznie ciekawsza. Żeby przygotować skuteczny atak pozycyjny trzeba być niezwykle cierpliwym oraz dokładnym. Krótkie podania muszą być dynamiczne oraz rozgrywane na małej przestrzeni. Żeby przygotować prawidłowy atak należy czasami wykonać nawet kilkadziesiąt podań w celu rozpracowania obrony przeciwnika. Przy wyprowadzaniu kontry najbardziej liczy się precyzja oraz szybkość. Nawet minimalnie za krótkie podanie może przerwać całą akcję. Należy pamiętać o graniu skrzydłami, ponieważ jest to najbardziej skuteczna strategia. Warto często korzystać z dośrodkowań, ponieważ zawsze jest to szansa na zdobycie bramki. Zamieszanie w polu karnym może prowadzić do strzelenia samobójczego gola, dlatego warto próbować. Szczególnie ważne jest posiadania wysokich zawodników, którzy będą mogli wykończyć akcje pod bramką przeciwnika. W Fifie 20, żeby zdobyć bramkę trzeba znaleźć odpowiedni kąt do strzału. Najwięcej problemów w obronie sprawiają cięte oraz niskie strzały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *