FIFA 18 Download

fifa 18 download

Fifa 18 Download bez klucza z popularnej i sprawdzonej strony. Na Keyzone masz pewność, że pobierasz FIFA 18 z dobrej oraz bezpiecznej strony. Stawiamy na szybkość pobierania oraz bezpieczeństwo. Pobierz Fifa 18 pełną wersję na PC.

Fifa 18 Download – dużo możliwości

Niewiele gier na świecie cieszy się tak dużą popularnością, by doczekać się kilkudziesięciu aktualizacji i stale wysokiej pozycji w rankingach sprzedażowych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Do grona tego typu gier cieszących się niesłabnącą popularnością, zaliczymy bez wątpienia serię gier Fifa, stworzoną przez konsorcjum Electronic Arts. Jedną z najczęściej pobieranych wersji jest w tej serii fifa 18 do pobrania dostępna już dziś.

Fenomen gry Fifa 18 do pobrania

Fifa 18 to komputerowa gra o typie sportowym z elementami strategicznymi i rozrywkowymi. Gra dzięki wciągającej fabule, dobrym możliwościom rozgrywki i ulepszonym w stosunku do wcześniejszych wersji trybom cieszy się ogromną popularnością i zasięgami. Potwierdzeniem tego wniosku jest fakt, przetłumaczenia tej wersji gry aż na 12 języków w tym m.in.: włoski, portugalski, a nawet arabski. Gra jest dostępna na wszystkich najpopularniejszych platformach gamingowych takich jak Xbox, PlayStation 3 i PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Umożliwienie kontroli zarówno za pomocą klawiatury, jak i gamepada pozostawia dobór kontrolera indywidualnym preferencjom gracza. Od gracza zależy też wiele ustawień personalnych, które pozwalają na dowolny dobór postaci oraz miejsca rozgrywania czy drużyny. Dzięki personalizacji interfejsu, gracz tworzy niejako swój świat i może poczuć się w grze jak we własnym życiu. Realia rozgrywki dobiera przecież zgodnie ze swoimi preferencjami oraz z dostosowaniem do własnych możliwości.

Fifa 18 download odniosła też sukces ze względu na dobry i profesjonalnie przeprowadzony marketing, który objawił się nawiązaniem korzystnych partnerstw. Na okładce gry znalazł się Cristiano Ronaldo, będący w momencie ukazania się gry najlepszym piłkarzem świata a oficjalnymi patronami gier w poszczególnych krajach zostali najwybitniejsi piłkarze tychże państw. Wielu z nich w swoich mediach społecznościowych wyrażało bardzo pozytywną opinię na temat gry, po jej przetestowaniu. Zwiększyło to popularność gry bowiem fani poszczególnych piłkarzy, nawet jeśli osobiście nie są zapalonymi gamerami, chętnie testują promowane przez ich idoli gry. Polska wersja gry Fifa 18 do pobrania wyposażona została dodatkowo w komentarz głosowy popularnych komentatorów sportowych: Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego co dodatkowo podbiło popularność gry. Słysząc podczas swojej rozgrywki głos znanych z komentowania meczy celebrytów, pojawia się wrażenie, jakby samemu było się na boisku, co potęguje emocje i dodaje ciekawości grze.

fifa 18 pobierz

Pobierz Fifa 18 – silnik i tryby

Fifa 18 zawdzięcza wysokie pozycje rankingowe i rekordy pobrań znakomitemu silnikowi gry oraz ulepszonym w stosunku do poprzednich wersji trybom gry. Co do silnika, konsorcjum Electronic Arts zastosowało w Fifie niezawodny i sprawdzony w wielu grach silnik Frosbite 3. Silnik ten zaprogramowany jest w języku C++ i stworzony na licencji komercyjnej umożliwiającej powszechne udostępnianie. Jego najnowsza – trzecia odsłona zastosowana w grze Fifa 18 zawiera wzmocniony system HDR audio dostosowujący głośność i natężenie dźwięków gry do aktualnej sytuacji na boisku oraz wspiera wszystkie biblioteki DirectX 11. Silnik nie ma ma problemu również przy współpracy z wysokimi procesorami 64-bitowymi co było problemem części poprzednich odsłon wnętrza gier. Nowością omawianego silnika jest też ulepszona fizyka obiektów oraz morfologiczny antyaliasing redukujący liczbę błędów zniekształceniowych w grze. Tworzy się przez to wrażenie lekkiego zaokrąglenia krawędzi obiektów, co dodaje interfejsowi realizmu.

W porównaniu do poprzednich wersji, zmianie uległo wnętrze gry – poszerzono zakres jej trybów, dodano też nowe. Oprócz klasycznej rozgrywki jednoosobowej gdzie można poćwiczyć umiejętności strzałów czy po prostu bez stresu rozegrać rundę, przewidziano też wersję wieloosobową. W tym przypadku można wykorzystać pełną moc najnowszej wersji silnika Frosbite oddając się pasjonującej rozgrywce ze znajomymi lub losową, serwerową drużyną. Antyaliasing redukujący błędy i wzmacniający np. cienie dodaje grze realizmu i sprawia, że czujemy się jakbyśmy naprawdę znaleźli się na boisku. Gra Fifa 18 oferuje też tryby w typie misji – nowe moduły dodane do gry w celu rozszerzenia jej możliwości i uczynienia jeszcze bardziej pasjonującą. Jednym z nich jest tryb “droga do sławy” umożliwiający wcielenie się w młodego początkującego gracza, który toruje sobie drogę w angielskiej lidze Premier League. Opcje pozwalają też na wybór kraju rozgrywek, w Fifie 18 gracz nie jest więc przypisany do Europy – może przenieść się np. do Brazylii lub Stanów Zjednoczonych Ameryki.

fifa 18 za darmo

Pobierz FIFA 18

Fifa 18 opisem, możliwościami systemowymi i trybami wprost zachęca do rozgrywki. Nie każdy jednak ma chęć i ochotę kupować klasyczną wersję gry na nośnikach dyskowych DVD lub Blu-ray. Jest to opcja przede wszystkim bardzo kosztowna, dlatego też dla wielu użytkowników lepszą opcją jest pobranie gry z internetu. Jest to przecież darmowe i szybkie. Niesie ze sobą jednak spore ryzyko. Istnieje bowiem wiele stron oferujących grę fifa 18 do pobrania wraz z całą masą oprogramowania antywirusowego, reklam i innych zbędnych i obciążających komputer programów. Częstokroć zdarza się nawet, że w pliku gry hakerzy ukrywają wirusy bądź oprogramowanie śledzące co stanowi dla komputera jak i dla jego użytkownika poważne zagrożenie. Warto więc ostrożnie wybierać miejsca, z których pobieramy grę i ufać tylko sprawdzonym i mającym pozytywne opinie stronom dłuższy czas działającym w sieci.

Do tego typu bezpiecznych i sprawdzonych serwisów zalicza się keyzone.pl gdzie można znaleźć wiele gier i programów w tym fifa 18 download. Serwis Keyzone zapewnia szybkie i bezproblemowe pobranie gry oraz instrukcję jej użytkowania. Pobranie jest wyjątkowo proste. Wystarczy odnaleźć zakładkę pobierz fifa 18 kliknąć w nią i serwis automatycznie przekieruje nas na stronę z instalatorem. Gra powinna zainstalować się szybko i bezproblemowo a w razie jakichkolwiek problemów można kontaktować się z obsługą strony, która wesprze użytkownika w rozwiązaniu niedociągnięć i błędów systemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *