FIFA 14 Download

fifa 14 download

Fifa 14 Download pełnej wersji gry bez klucza po polsku. Polski komentarz! Pobierz full wersję FIFA 14 na PC.

Fifa jest najpopularniejszą na świecie sportową symulacją piłki nożnej. Za produkcję odpowiedzialne jest studio EA Canada. Fifa 14 download jest dostępna w pełnej wersji na tej stronie.

Skąd pobrać pełną wersję FIFA 14?

Warto korzystać tylko ze sprawdzonych stron internetowych, które nie zawierają wirusów. Warto zauważyć, że gra działa na podstawie oficjalnej licencji Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Wszystkie zmiany są wprowadzane powoli, żeby odpowiednio przygotować graczy. Dostępne są mecze towarzyskie, ligowe oraz rozgrywki pucharowe, w których gracz może kierować ulubioną drużyną. W grze pojawiają się zespoły z całego świata, a baza danych jest złożona z nazwisk ponad 15 tysięcy piłkarzy. Twórcy zadbali również o licencje dla najbardziej prestiżowych klubów. Standardowo można rywalizować z komputerem lub żywym przeciwnikiem. Znacznie ciekawsza jest jednak rozgrywka wieloosobowa, ponieważ funkcje społecznościowe są niezwykle rozbudowane. Na szczególną uwagę zasługuje sieciowy moduł EA Sports Football Club. Fifa 14 nie wprowadza rewolucyjnych rozwiązań, ale raczej opiera się na tym co działało wcześniej. Wprowadzone zostały oczywiście liczne poprawki w mechanizmie rozgrywki oraz oprawie graficznej. Poziom rozgrywki został zwiększony co z pewnością zadowoli wymagających graczy. Największym zmianom została poddana fizyka piłki, dzięki czemu zachowuje się ona w bardziej realistyczny sposób. System oddawania strzałów także został poprawiony, a piłkarze potrafią dostosować krok oraz prędkość tak, żeby jak najlepiej trafić w piłkę. Dzięki temu gra w ofensywie jest ciekawsza i dostarcza większej liczby wrażeń.

fifa 14 do pobrania

Oficjalna premiera FIFA 14 do pobrania

Konstruowanie akcji oraz gra w środku pola również wymaga od gracza większego zaangażowania. Partnerzy z drużyny potrafią lepiej przewidywać zagrania oraz ustawiać się na pozycjach. Na szczególną uwagę zasługuje drybling, który został poprawiony i umożliwia obecnie wykonanie większej ilości sztuczek zarówno w miejscu jak i w trakcie biegu. Oficjalna premiera gry miała miejsce 24 września 2013 roku w Ameryce Północnej, natomiast w Europie odbyła się ona dwa dni później. Do dyspozycji gracza zostało przeznaczonych ponad 600 klubów. Fifa 14 download pełna wersja bez klucza jest dostępna w polskiej wersji językowej na stronie keyzone.pl. Najbardziej rozbudowanym trybem rozgrywki offline jest kariera menadżera klubu. Gracz może wcielić się w osobę, która jest całkowicie odpowiedzialna za wyniki zespołu oraz jego organizację. Po drodze występują różne wyzwania oraz wydarzenia, które mogą się bezpośrednio odbić na prowadzeniu kariery w sposób pozytywny lub negatywny. W pierwszej kolejności należy wybrać klub, który będziesz chciał prowadzić.

Indywidualne ustalenie poziomu trudności

Oczywiście w późniejszym etapie dostępna jest możliwość zmiany zespołu. Na uwagę zasługuje fakt, że poziom trudności może być indywidualnie ustalany przez gracza. Dzięki temu każda osoba może dobrać ustawienia według własnych preferencji. Długość połowy także może być regulowana, dzięki czemu mecz może trwać nawet tyle co w rzeczywistości. Zadaniem gracza jest również ustalenie waluty, w której będą dokonywane transakcje. Dane personalne menadżera są tworzone osobiście. Wystarczy wpisać imię, nazwisko, wybrać narodowość oraz ustawić podstawowe parametry, które są związane z wyglądem zewnętrznym. Zarządzanie zawodnikami jest możliwe z poziomu menu zespołu. W tej sekcji można ustawiać formację, taktykę oraz dokonywać zmian w podstawowej jedenastce. Istnieje również możliwość dopasowania ról na boisku każdemu zawodnikowi. Gracze mogą także sprawdzać raporty na temat składów oraz morali zespołu. Pobierz Fifa 14 ze strony keyzone.pl i wciel się w rolę menadżera ulubionego zespołu piłkarskiego. Twórcy zdecydowali się poprawić transfery oraz wprowadzić tak zwaną globalną sieć transferów.

Pobierz FIFA 14

W tej części gry podstawą są skauci, którzy umożliwią odnalezienie piłkarzy, którzy spełniają wymagania gracza.

Dzięki temu znacznie łatwiej przygotować listę zawodników, których chcesz pozyskać do klubu. Warto korzystać z usług łowców talentów, których można wysłać w kilka rejonów dostępnych na mapie. Można dokładnie określić kraj oraz ligę, w której chcesz szukać zawodnika. Czasami odpowiedni transfer może zdecydowanie wzmocnić drużynę oraz doprowadzić ją do sukcesu w lidze. Skauci w trakcie poszukiwań zawodnika kierują się wytycznymi wskazanymi przez gracza. Zadaniem menadżera jest ustalenie pozycji, wieku, a nawet szacowanej długości kontraktu. Istnieje również możliwość wyboru charakteru oraz specjalnych umiejętności piłkarza. Po kilku tygodniach skauci powinni dostarczyć listę piłkarzy, którzy spełniają wszystkie kryteria. Warto jednak prowadzić ciągłe obserwacje oraz analizę, ponieważ tylko w ten sposób można znaleźć graczy, którzy posiadają prawdziwy potencjał. Warto jednak pamiętać, że zawodników można poszukiwać również w klasyczny sposób. Wystarczy wtedy określić wiek zawodnika, ligę, pozycję oraz jego rolę w zespole.

pobierz fifa 14

FIFA 14 Download bez klucza

Można także znaleźć piłkarza bezpośrednio wpisując jego imię oraz nazwisko. Należy zwrócić uwagę, że w Fifie 14 nie jest widoczny ogólny współczynnik liczbowy z okna wyszukiwarki. Może to nieco utrudnić poszukiwania wymarzonego piłkarza. Na samym początku warto korzystać z piłkarzy, którzy nie posiadają obecnie żadnego klubu. Można ich pozyskać za darmo, dać im się rozwijać, a następnie sprzedać za większą cenę. Młodzi piłkarze mogą bardzo dobrze rokować na przyszłość, dlatego warto z nich korzystać. Przydzielenie skauta do danego zawodnika umożliwia obserwację statystyk liczbowych. Koszt transferu piłkarza jest widoczny dopiero po wysłaniu oficjalnego zapytania do klubu zawodnika, którym jesteś zainteresowany. Po wysłaniu takiej wiadomości powinieneś otrzymać odpowiedź na skrzynkę pocztową. Wtedy można się odpowiednio ustosunkować do propozycji oraz rozpocząć prowadzenie negocjacji. Faktyczne złożenie oferty powinno się odbyć dopiero, gdy poznasz faktyczne umiejętności piłkarza. Jeśli oferta jest wystarczająco atrakcyjna to wystarczy poczekać na akceptację klubu. Szczególnie ciekawe jest także prowadzenie reprezentacji narodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *