Euro Truck Simulator 2 Download

Euro Truck Simulator 2 Download to instalka gry ETS 2 do pobrania. Gry z naszej strony zawsze są w pełnej wersji na PC, a dodatkowo są regularnie skanowane – masz zatem pewność, że pliki są w 100% bezpieczne.

Euro Truck Simulator 2 Download jest komputerową grą (a raczej instalką gry) symulacyjną stworzoną przez studio produkujące gry, czyli SCS Software. Jest to kontynuacja Euro Truck Simulator będąca również kolejną częścią tego popularnego, symulacyjnego cyklu gier. Produkcja studia SCS Software  została wydana przez firmę Rondomedia. Euro Truck Simulator 2 do pobrania miało swoją premierę 19 października 2012 roku na systemie operacyjnym Microsoft Windows. Gra ukazała się tylko na komputerach osobistych z systemem Microsoft Windows, Linux i macOS. Pobierz Euro Truck Simulator 2 na warunkach, które są w stanie sprostać wymaganiom każdego gracza, dzięki stronie internetowej znajdującej się pod adresem: keyzone.pl. To jedyna taka, przyjazna dla konsumenta okazja na zaopatrzenie się w kultową grę symulacyjną Euro Truck Simulator 2.

ETS 2 Download

W Euro Truck Simulator 2 istnieje wiele możliwości na rozwój swojej kariery. W grze od razu można założyć własną firmę, ale zanim zacznie ona oficjalnie działać postać sterowana przez gracza, musi zdobyć się odpowiednią ilość pieniędzy na własną ciężarówkę oraz rozbudowanie garażu. Oczywiście, można wziąć kredyt na potrzebne do funkcjonowania firmy elementy, ale najpierw trzeba zdobyć pieniądze, aby mieć czym spłacać zapożyczoną w banku kwotę pieniędzy. W przeciwieństwie do poprzedniczki, czyli Euro Truck Simulator gracz od początku może jeździć po terytorium całej Europy, zamiast odblokowywać kolejne kraje odwzorowanego w grze kontynentu, jak to miało miejsce w pierwszej części tego cyklu.

Głównym zadaniem gracza jest przetransportowanie określonego ładunku, który należy odebrać w danej firmie transportowej, która znajduje się w określonym mieście na terytorium Europy. Za wszystkie towary gracz otrzymuje punkty doświadczenia. Natomiast liczba zdobytych punktów doświadczenia po wykonaniu zlecenia zależna jest od stanu towaru i jego wartościowości, ale również odległości, jaką przebył. Punkty doświadczenia przyczyniają się do rozwoju poziomu kierowcy sterowanego przez gracza. Po zdobyciu kolejnego poziomu gracz otrzymuje jeden punkt specjalności do rozdania, dzięki czemu może otrzymywać różnego rodzaju ulepszenia, które przyczynią się do wzrostu wydajności kierowcy. Drugim skutkiem tego rodzaju zabiegu jest otrzymywanie ciekawszych i lepiej płatnych towarów do transportu.

euro truck simulator 2 do pobrania

Gracz w trakcie rozgrywki posiada możliwość zakupu nowych ciężarówek, a to dzięki odkrywaniu nowych salonów samochodowych, które znajdują się w miastach na terenie całej Europy. W grze obecna jest opcja tuningu, naprawy oraz malowania pojazdów znajdujących się w garażu gracza. Wcześniej wspomnianych działań można dokonać w stacjach naprawczych w każdym mieście, które jest obecne w świecie przedstawionym gry. Podczas podróży można natrafić na stacje benzynowe, które służą do uzupełnienia paliwa. Niedaleko autostrad, na przejściach granicznych oraz w motelach znajdują się miejsca, w których kierowca sterowany przez gracza może zatrzymać i odpocząć.  W grze obecne są punkty poboru opłat, na których kierowca może zapłacić za przejechany odcinek autostrady. Znajdują się one między innymi w takich państwach jak Niemcy, Francja lub Polska. Wszystkie wspomniane elementy to realistyczne aspekty, które posiadają swoje odzwierciedlenie w prawdziwym życiu. Świadczy to o unikatowym realizmie tego symulatora jazdy, który przejawia się w każdym elemencie obecnym podczas odkrywania świata przedstawionego.

Podczas gry w Euro Truck Simulator 2 gracze odwiedzą wiele państw znajdujących się na terytorium kontynentu, którym jest Europa. To największa gra SCS Software, która została stworzona. Całe Euro Truck Simulator 2 zawiera ponad 72 miasta, w których skład wchodzą trzy  miasta polskie. Jest to Szczecin, Poznań i Wrocław. W grze można odwiedzić następujące, europejskie kraje:
– Austrię,
– Belgię,
– Czechy,
– Francję,
– Holandię,
– Luksemburg,
– Niemcy,
– Polskę,
– Słowację,
– Szwajcarię,
– Wielką Brytanię,
– Włochy.

Pobierz Euro Truck Simulator 2

Warto również wspomnieć, że symulator ciężarówki zebrał bardzo dobre oceny od graczy, ale również od krytyków, a sam PC Gamer przyznał Euro Truck Simulator 2 nagrodę symulatora roku. Ogólne oceny tej produkcji oscylują wokół liczby osiem. Nie ma czemu się dziwić, bo Euro Truck Simulator 2 to jeden z najlepszych symulatorów na rynku, który praktycznie się nie zestarzał. Jego oprawa graficzna nadal przykuwa uwagę gracza, mechanika gry jest tak samo dobra jak w dniu premiery tego kultowego produktu.

Do gry Euro Truck Simulator 2 stworzono liczne dodatki, które poszerzyły horyzonty tej i tak już ogromnej gry. W skład dodatków wchodzi:
-“Going East!”,
-“Scandinavia”,
-“Vive la France!”,
-“Italia”,
-“Beyond the Baltic Sea”,
-“Road to the Black Sea”,
-“Iberia”.
To pokaźna liczba dostępnych dodatków, które wprowadzają do świata przedstawionego nowe regiony, które może przemierzać postać sterowana przez gracza. Do gry stale jest dodawana nowa zawartość i aktualizacje usprawniające rozgrywkę, które eliminują obecne w grze błędy.

euro truck simulator 2 pobierz

Euro Truck Simulator 2 Download – Pełna Wersja bez klucza

Do gry Euro Truck Simulator 2 tworzone są również przez innych graczy nieoficjalne modyfikacje ingerujące w wygląd map, naczep do ciężarówki jak i samych ciężarówek. Każdy gracz, który posiada Euro Truck Simulator 2, może własnoręcznie stworzyć modyfikacje w specjalnych programach, które oferują odpowiednie funkcje do tworzenia konkretnych modyfikacji.

Gra posiada liczne lokalizacje językowe, co pozwala na wybranie przez gracza języka gry, który będzie odpowiadał najbardziej jego preferencjom językowym podczas rozgrywki w Euro Truck Simulator 2. W skład dostępnych w grze języków wchodzi: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, koreański, hiszpański, chiński, rosyjski, japoński, portugalski, duński, holenderski, fiński, norweski, szwedzki, węgierski, czeski, rumuński, turecki, portugalski brazylijski, bułgarski, grecki, ukraiński

To najlepszy czas na sprawdzenie tej kultowej części cyklu gier Euro Truck Simulator. Gra nadal jest grywalną produkcją, która dostarcza masę rozgrywki podczas przyjemnej podróży na terytorium Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *