Diablo 2 Download

diablo 2 download

Diablo 2 Download po polsku. Polska wersja Diablo 2 do pobrania bez limitu. Pobierz Diablo 2 w wersji PL z dobrego i bezpiecznego źródła. Bez żadnych wymaganych dodatków oraz programów. Każdy gracz z pewnością kojarzy taki klasyk, jakim jest Diablo 2 do pobrania. Wielu z was na pewno chętnie do niej wraca, by przypomnieć sobie te emocje i fabułę, dlatego też jeśli nie masz jej jeszcze na swoim komputerze, to nic straconego – możesz ją pobrać u nas. Pomimo upływu wielu lat od premiery, wciąż cieszy się ona niesłychaną popularnością. Dlaczego warto w nią zagrać?

Fabuła – Diablo 2 Download

Diablo II to sequel pierwszej części sagi, która została wydana w 1996 roku. Jej twórcy postawili na kontynuację wcześniejszych wątków, wobec czego gracze, którzy znają pierwowzór, nie będą mieli problemu z przejściem drugiej części. Ze względu na spójną fabułę oraz nieskomplikowane misje, także nowi uczestnicy, którzy wcześniej nie znali sagi Diablo, bez problemu wciągną się w rozgrywkę i z łatwością będą mogli pokonywać przeszkody i wykonywać misje.
W finale pierwszej części Diablo gracz musiał pokonać Pana Grozy. Został on pokonany, jednak nie unicestwiony. Wobec tego w drugiej części mroczny wędrowiec opętany przez demona staje do walki, aby odbić świat Sanktuarium. Postać kierowana przez gracza jako jedyna może uchronić Sanktuarium przed uwolnieniem demonów Mefisto i Baala. Przygotowane zostały trzy poziomy trudności: normalny, koszmar i piekło. To sprawia, że w miarę upływu czasu i pokonywania trudności, gra coraz bardziej trzyma w napięciu. Mapa gry jest bardzo rozbudowana i zawiera cztery rozległe krainy.

Rozgrywka rozpoczyna się od wyboru bohaterów: czarodzieja, amazonki, paladyna, nekromanty oraz barbarzyńcy. Różnią się one stylem gry i walki, dlatego też każda kolejna rozgrywka może wzbudzać jeszcze większe emocje. Każdy z bohaterów dysponuje swoimi drzewkami umiejętności, a także polega na nieco innych statystykach podstawowych. Ponadto przeważnie wykorzystuje typowy dla siebie oręż. Już od początku gry przenoszeni jesteśmy do świata, w którym postacią możemy sterować w sposób intuicyjny, a obraz ukazywany jest z lotu ptaka.
Diablo 2 podzielony jest na cztery etapy, a każdy z nich cechuje się inną scenerią, wrogami oraz otoczeniem. Zdarza się, że możemy trafić na piękne, zielone łąki, następnie na pustynię, a na końcu do piekła, w którym stacza się finałową walkę.
Początek każdego etapu rozpoczyna się od miasta, w którym bohater może zaopatrywać się w niezbędne produkty i akcesoria, a także ulepszać ekwipunek. Dzięki temu ma większe szanse na pokonanie napotkanych na drodze przeszkód i wrogów.
Oprócz możliwości zaopatrywania się w mieście, gracz może także zdobywać przedmioty dzięki wykonywanym misjom. Ze względu na to, że ilość przedmiotów w trakcie całej gry jest ogromna, a dzielą się one na zwykłe elementy oraz zaczarowane, które są niezwykle silne, cala rozgrywka nie jest monotonna, lecz przez cały czas coś się dzieje. Co ciekawe, podczas walki ekwipunek może ulec zniszczeniu, wobec czego należy powrócić do miasteczka i go naprawić lub zakupić nowy.
Każdy rozdział dzieli się na 6 misji, które nie należą do szczególnie trudnych i skomplikowanych, więc zazwyczaj z łatwością można je przejść. Niekiedy zdarzają się trudności, jednak bez wykonania misji nie można pójść dalej, dlatego też należy próbować do skutku.
Pomimo, że gra ma już ponad dwadzieścia lat, jak na gry z tamtego okresu, Diablo 2 liczy sobie bardzo dużą ilość potworów. Jest to jeden z aspektów, dla których tę grę pokochały miliony graczy, bowiem większość rozgrywek z tamtego okresu charakteryzowała się niewielką ilością potworów. To sprawiało, że zazwyczaj gry te były po prostu nudne, natomiast Diablo 2 posiada w swoich rozgrywkach setki, a może i tysiące potworów, co sprawia, że gra ta jest jeszcze bardziej emocjonująca.

pobierz diablo 2

Dlaczego warto wybrać Diablo 2 do pobrania?

Jest to bez wątpienia tytuł, który zasługuje na miano kultowego, a nawet jednego z najlepszych, które dotychczas stworzono. Wpływa na to przede wszystkim klimat rozgrywki. Dzięki historii przedstawiającej mroczne, złowrogie i pełne emocji i napięcia zajścia, które powodował tajemniczy wędrowiec, można na własnej skórze odczuć klimat, mroczność i tajemnicę rozgrywek.
Co prawda, w porównaniu do obecnych gier, Diablo 2 nie zachwyca grafiką, chociaż dwadzieścia lat temu była absolutnie imponująca. Jednak gra nadal posiada bardzo dobrą ścieżkę dźwiękową, a oprawa graficzna 2D przypomina nam z sentymentem dawne czasy. Ponadto w grze pojawia się wiele różnorodnych postaci oraz krain, które wyglądają niezwykle mrocznie i ciekawie. Także elementy ekwipunku zostały zaprojektowane z niezwykłą starannością, wobec tego mamy do czynienia z grą na najwyższym poziomie.
Ciekawym elementem są także elementy animacji oraz cieniowanie. Zostały one stworzone w taki sposób, że trudno jest znaleźć pozycję, która dorównywałaby pod tym względem Diablo II do pobrania.

Pobierz Diablo 2 (PL)

Gra Diablo II została stworzona przez firmę Blizzard jako kontynuacja Diablo I, która cieszyła się niebywałym sukcesem. Z początku obawiano się, że Diablo II będzie dorównywała pod względem treści, bohaterów, ciekawych aktów i innych elementów, a także oprawy graficznej i ścieżki dźwiękowej swojemu pierwowzorowi. Nie raz przecież zdarza się tak, że druga część okazuje się kompletną klapą. Jednak nie w tym przypadku. Diablo II do pobrania jest absolutnym hitem i klasykiem, nawet pomimo upływu dwóch dekad. Zestarzała się naprawdę dobrze, dlatego też do tej pory można spotkać tysiące graczy, którzy fascynują się mrocznymi rozgrywkami. Jeśli zatem uwielbiasz ciekawe, pełne emocje gry, w których wciąż coś się dzieje, a każdy następny akt wzbudza jeszcze większe napięcie i ciekawość – ta gra jest właśnie dla Ciebie. Ze względu na to, że do wyboru jest kilka postaci, a potworów i innych przeszkód jest nawet tysiące, gra nie jest monotonna, a z każdym kolejnym aktem jest coraz więcej ciekawych misji do pokonania. Na pełną rozgrywkę gracz potrzebuje nawet kilkuset godzin gry, a na jej atrakcyjność składa się przede wszystkim jej wielowątkowość i wielotematyczność.
Ze względu na to, że w grze znajduje się wiele elementów drastycznych i dość brutalnych, gra nie jest przeznaczona dla dzieci, lecz dla starszych fanów.
By ściągnąć na swój komputer grę, wystarczy, klikniesz przycisk  przy Diablo 2 “pobierz” i już możesz cieszyć się pełną tajemnic i mroczności przygodą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *