Assassin’s Creed Valhalla Download

Assassin’s Creed Valhalla download

Assassin’s Creed Valhalla do pobrania jest już dostępny na Keyzone! Pobierz pełną wersję na PC po polsku. Bez żadnych ograniczeń.

Opis gry

Assassin’s Creed Valhalla to najnowsza, dwunasta już odsłona gier ze znanej na całym świecie serii Assasin’s Creed. Mimo że popularność fikcyjnej historii asasynów skutkuje bardzo wysokimi oczekiwaniami fanów firma Ubisoft zdołała nie tylko je spełnić, ale nawet je przewyższyć. Assassin’s Creed Valhalla pobierzesz na naszej stronie internetowej całkowicie za darmo, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się tą wspaniałą grą niezależnie od Twojego budżetu. Co cechuje tę grę i jak pobrać ją za darmo z keyzone.pl?

Assassin’s Creed Valhalla – gamingowy klasyk w zupełnie nowym wydaniu

Assassin’s Creed Valhalla do pobrania na naszej stronie to jedna z najlepszych gier 2020 roku, a także duma firmy Ubisoft. Jest to kontynuacja gry Assassin’s Creed Odyssey, z której twórcy wyciągnęli wiele wniosków, zamieniając ogromne wady w świetne zalety najnowszej odsłony. Na firmie ciążyła wielka presja związana z ukończeniem projektu w dzisiejszych, trudnych czasach, a sceptyzm fanów spowodowany niedoskonałościami poprzedniej wersji gry często demotywował ludzi pracujących nad Assassin’s Creed Valhalla download. Jednak pokazali oni, że to właśnie w najcięższych chwilach człowiek potrafi przejść samego siebie i w listopadzie 2020 roku wypuścili na rynek doskonałą grę, łamiącą wszystkie schematy powtarzalne w poprzednich odsłonach trylogii gier Assassin’s Creed. Gra zdobywa najwyższe noty od krytyków z całego świata, a także podbija serca milionów graczy, którzy chętnie ogrywają ją więcej niż raz.

Jaką historię twórcy stworzyli tym razem?

Assassin’s Creed Valhalla to gra osadzona na terenie dawnej Anglii, w okresie normandzkich podbojów i kolonizacji ziem europejskich. Gracz na początku historii wciela się w postać doświadczonego w boju Normana lub Normanki, którego imię niezależnie od płci brzmi Eivor. Bohater, wraz ze swoim wiernym przyjacielem Sigurdem, organizuje wyprawę kolonialną dla swojego klanu wikingów. Grupa oczywiście chce założyć tam osadę i zacząć nowe, lepsze życie, jednak Anglicy nie pozwolą na to tak łatwo. Wikingowie zdają sobie z tego sprawę, ale nie powstrzymuje to ich żądzy krwi i plądrowania. Prowadzeni przez Eivor będą aktywnie uczestniczyć w krwawych konfliktach, polowaniach, jak i skrytobójczych zamachach. Autorzy chcieli jak najwierniej oddać bezwzględność wikingów, dlatego gra jest ponadprzeciętnie brutalna i przepełniona krwawymi scenami. Dokładnie odwzorowane zostały również aspekty kulturowe obu stron konfliktu, a także piękne tereny Wysp Brytyjskich sprzed tysiąca lat. W grze nie zabraknie też wielu wątków pobocznych, które momentami potrafią być ciekawsze od głównej fabuły, dlatego są świetnym urozmaiceniem rozgrywki i odskocznią od prowadzenia ciągłej ekspansji kolonialnej na angielskich ziemiach. Warto też wspomnieć o świetnie napisanych postaciach, do których można bardzo łatwo się przywiązać, a także poddawać je głębokiej, dokładnej psychoanalizie. Assassin’s Creed Valhalla zdecydowanie zasługuje na uwagę wszystkich dojrzałych graczy, których nie satysfakcjonuje często spotykana w grach komputerowych infantylna fabuła.

Rozgrywka w świecie wikingów

Samo założenie osady to nie problem dla tak doświadczonego wikinga jak Eivor. Gorzej, ale na pewno ciekawiej jest z jej zarządzaniem, rozwinięciem i obroną. Gracz będzie musiał nieustannie dowodzić, polować, zabijać i rabować na ogromnym obszarze, jaki został stworzony na rzecz Assassin’s Creed Valhalla. Gra pozwala na zróżnicowany rozwój postaci, która może nie tylko zwiększać swoje statystyki, ale również poznawać nowe techniki walki i zdobywać nowe umiejętności. Należy liczyć się z tym, że Assassin’s Creed Valhalla wymaga od gracza przemierzania dziesiątek kilometrów podbijanego terenu. W grze istnieje opcja tzw. “szybkiej podróży” ale niewielu z niej korzysta, ponieważ na każdym kroku czekają na gracza skarby, przygody i inne ciekawe elementy gry. Nie można też pominąć wspaniałej grafiki, która skłania graczy do podziwiania angielskich pól i lasów, pięknych nawet z perspektywy bezlitosnego Normana. Warto wspomnieć też o tym, że potyczki z Anglikami to znacznie więcej niż bezmyślne szarżowanie na hordę wrogów i klikanie przycisków na oślep. Gra wymaga logicznego myślenia i wiele wysiłku, a na najwyższym z trzech poziomów trudności gracz musi wykazać się wręcz profesjonalnymi zdolnościami taktycznymi. Świat Assassin’s Creed Valhalla jest na tyle otwarty, że nawet najlepszym graczom przejście całej gry zajmuje kilkadziesiąt godzin, dlatego pobranie najnowszej edycji Assassin’s Creed to gwarancja długiej, niezapomnianej rozrywki.

Assassin’s Creed Valhalla download na naszej stronie z grami

Na naszej stronie możesz pobrać Assassin’s Creed Valhalla całkowicie za darmo. Wystarczy, że klikniesz w przycisk “Pobierz Teraz” i zainstalujesz ściągniętą gręWiele stron internetowych oferuje podobną możliwość, ale w większości przypadków do oprogramowania dołączane są wirusy lub inne złośliwe pliki. Z kolei pobierając Assassin’s Creed Valhalla z naszej strony internetowej masz gwarancję szybkiego i bezpiecznego zdobycia gry.

Assassin’s Creed Valhalla do pobrania

Co więcej nowa odsłona kultowej gry została wrzucona na keyzone.pl w polskiej wersji językowej, dzięki czemu możesz przeżyć przygody Eivor nawet bez znajomości języka angielskiego. Do zainstalowania gry nie potrzebujesz pobierać żadnych dodatkowych programów i plików, wystarczy że uruchomisz pobrany plik i po chwili będziesz mógł cieszyć się tą wspaniałą grą historyczną. Zdecydowanie warto nie zapłacić za pobranie tak kultowej gry komputerowej nawet złotówki.

Pobierz Assassin’s Creed Valhalla

Najnowsza odsłona serii gier Assassin’s Creed to doskonała gra, która zbiera same najlepsze noty wśród krytyków. Otwarty świat, wierne odwzorowanie realiów historycznych, intrygująca fabuła, a przede wszystkim dynamiczna rozgrywka zapewniają każdemu graczowi doświadczenie gamingowe na najwyższym poziomie. Pobierz Assassin’s Creed Valhalla z naszej strony internetowej, a jeszcze dzisiaj będziesz mógł założyć własną osadę na ziemiach brytyjskich!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *