Age of Empires 2 Download

age of empires 2 download

Age of Empires 2 Download – wersja HD + Definite Edition do pobrania w pełnej wersji PL na PC. Nie pobieraj gier z nieznanych źródeł, zaufaj stronie która jest w tematyce gier od lat.

Age of empires 2 do pobrania

Gry komputerowe od zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To doskonała forma rozrywki dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Wystarczy mieć odpowiedniej jakości sprzęt komputerowy, by móc pobrać ciekawe gry z Internetu. To umożliwi przeniesienie się w całkiem inną rzeczywistość wirtualną i oderwanie od szarej codzienności. Do wyboru jest mnóstwo ciekawych gier, ale każdy miłośnik gier strategicznych doceni z pewnością nową odsłonę Age of empires a mianowicie Age of empires 2 w wersji HD.

Age of empires 2 hd download

Gra strategiczna Age of Empires 2 to kolejna odsłona kultowej gry, znanej na całym świecie. Zachęcamy do pobrania naszej gry jednym prostym kliknięciem, z pewnością będziesz usatysfakcjonowany rozbudowaną fabułą gry, wysokiej jakości grafiką i dobrym nagłośnieniem. Z pewnością zadowolą cię też efekty specjalne i różne niespodzianki, które czekają na ciebie na różnych poziomach gry. Age od empires jest grą powstałą dzięki współpracy Ensemble Studios z firmą Microsoft. Nie ma się więc czemu dziwić, że gra ta zdobyła światowy rozgłos i nie schodzi z pierwszych miejsc w rankingach gamingowych. Gra została przystosowana do dużych rozdzielczości, jej grafika została dobrze poprawiona po pierwszej wersji, dzięki temu tekstury drzew, wody, ognia i całego terenu są o wiele lepsze i efektowniejsze. Ogólnie o wiele łatwiej steruje się główną postacią, jej ruchy są zdecydowanie bardziej płynne, a możliwości mocno rozbudowane. Grę można pobrać bardzo łatwo i szybko z naszej strony Keyzone.pl, do czego zachęcamy. Wielu graczy korzysta z naszych gier i wystawiają nam przy tym bardzo dobre recenzje. Nasze gry można pobrać za darmo, nie wymagamy żadnych opłat, warto więc skorzystać z takiej okazji.

age of empires 2 download pełna wersja po polsku

Rozgrywki wieloosobowe

W nowej odsłonie gry Age of Empires 2 można zagrać w rozgrywkę pojedynczą albo w rozgrywkę wieloosobową. To zapewnia jeszcze lepszą zabawę i wyższy poziom rozgrywki. To wszystko możliwe jest dzięki Steamowi, poza tym zapewni on też profesjonalny system matchmakingu, a także dostęp do rankingów i osiągnięć. Wszystkie wyniki można zapisać w chmurze, jeśli ma się do niej dostęp co jest sporym udogodnieniem.

Age of empires download to precyzyjnie dopracowana gra pod każdym względem. Obraz z gry można wyświetlać na kilku monitorach jednocześnie, co jest sporym udogodnieniem. Gra wieloosobowa jest bardziej emocjonująca, można grać ze znajomymi lub nieznajomymi z netu.

Fabuła gry Age of empires 2

Gra przenosi gracza do okresu dawnych cywilizacji żyjących w czasach średniowiecza. To odróżnia tą wersję od jej pierwowzoru, bo pierwsza wersja gry toczy się w starożytności. W grze są cztery etapy do przejścia, w tym etap mroczne wieki, epoka feudalna, epoka zamkowa i wieki imperialne. Do dyspozycji gracza oddanych jest 13 nacji, które są podzielone na cztery kręgi kulturowe.

Są to:
– bliskowschodni czyli Saraceni, Turcy, Bizantyjczycy i Persowie, – dalekowschodni czyli Chińczycy, Japończycy i Mongołowie,
– zachodnioeuropejski czyli Brytowie, Frankowie i Celtowie – wschodnioeuropejski czyli Goci, Teutoni i Wikingowie.

Cywilizacje różnią się pomiędzy sobą specyficznymi umiejętnościami, wadami i zaletami, mają swoje odmienne cywilizacje i cuda światowe. Te ostatnie są wzorcowane na prawdziwych światowych budowlach, cieszących się wielką sławą. Jak więc można zauważyć, w zależności od kręgu kulturowego, można osiągnąć różnorodne poziomy gry i przeżywać fabułę na wiele różnych sposobów. Dzięki temu gra nigdy się nie nudzi, bo ciągle zaskakuje czymś nowym i nieoczekiwanym.

age of empires 2 hd download

Zadania gracza w Age of empires 2

Głównym zadaniem gracza jest pokonanie kolejnych etapów gry i zdobycie całego królestwa, a przez to osiągnięcie dominacji nad całym światem. Aby jednak tego dokonać gracz musi pozyskiwać różnorodne surowce, które pozwolą mu rozwinąć jego obecną osadę. Wśród surowców możliwych do pozyskiwania możemy wyróżnić jedzenie, drewno, złoto a także kamień. Dzięki tym surowcom można budować budynki, mury i inne obiekty, a także czerpać siłę do codziennej pracy. Dzięki skutecznemu pozyskiwaniu surowców można odblokowywać kolejne etapy gry w bardzo szybkim tempie. W trakcie rozgrywki gracz nie tylko zajmuje się budową, ale może też brać udział w walkach o swoje ziemie i ziemie swoich sąsiadów.

Tryby gry

W grze Age of empires 2 hd do dyspozycji gracza jest 5 trybów gry. Pierwszy z nich to tryb treningowy. Postać w którą należy się wcielić w tym wypadku to szkocki lord William Wallace. Jeśli zaś chodzi o kolejne tryby do wyboru, to są to tak zwane kampanie właściwe. Tutaj z kolei można się wcielić w Saladynę, Joannę D’Arc, Fryderyka Barbarossę oraz w Czyngis Chana. Jak więc widać, wybór w tej kwestii jest dosyć zróżnicowany, a postacie bardzo zróżnicowane pod względem wyglądu i charakteru. Gracz może też sobie stworzyć własną mapę od samych podstaw i zagrać dowolną postacią, albo może też zagrać w potyczkę z komputerem i zdać się na jego ustawienia i parametry. Niezależnie od trybu gry, każda rozgrywka będzie emocjonująca i zaskakująca, a to jest najważniejszą cechą każdej gry strategicznej.

Wymagania sprzętowe

– System operacyjny: 64-bitowy Windows 10.
– Procesor: Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 x2 5600+
– Pamięć: 4 GB RAM oraz 30 GB wolnego miejsca na dysku.
– Karta graficzna: GeForce GT 420 lub Radeon HD 6850

Age of Empires 2 Download

Age of empires 2 download to propozycja dla graczy, którzy lubią zarządzać, tworzyć i budować. To gra, w której trzeba dobrze zaplanować każdy swój ruch i przemyśleć każdą strategię. Pobierz grę z naszej strony i sam się przekonaj jak łatwo możesz stać się panem całego królestwa i zdobyć sławę i bogactwo. Gra ma średni poziom trudności, nie jest bardzo wymagająca, a jednocześnie dostarcza odpowiedni poziom emocji i adrenaliny. Gra pobrana z naszej strony jest w pełni bezpieczna, została sprawdzona przez nas pod kątem błędów i wirusów, to zapewnia bezproblemową i bezpieczną grę na twoim komputerze. Jeśli twój sprzęt spełnia minimalne wymagania, to z pewnością spędzić wiele godzin planując strategie i zdobywając nowe królestwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *